Skocz do zawartości
e-daniel

[4.1.2 JB]Ultimate N7000 XXLt4 JellyBean 4.1.2 v6.0 aktualizacja 26/04/2013

Rekomendowane odpowiedzi

A można przejść z GB na JB bez ICS po drodze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Oczywiście. Jak masz roota na GB to nie ma najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jak działa kamera w tym sofcie bo mam zamiar go zapodać ale jeden gość napisał na xda że kamera całkowicie rozwala telefon i nawet po restarcie nie wstaje.Proszę o jakieś info na ten temat a poniżej zamieszczam oryginalny tekst.

who are using the ULTIMATE V5, under any circumstances use the video mode of the camera's new JB that this rom.

it simply crashes the entire device and not turn over after the restart.

I had to format my phone to 2.3.5 to give a Fullwip and clean the whole system.

I enjoyed the v5, JB was one of the best we've tested, however this camera Bug pissed me off!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moliwe ze przypadek z xda jet jednostkowa sprawa Ja kozystam z kamery dosyc czesto i nie mialem podobnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było już wspominane wcześniej.

Aplikacja stockowej kamery działa, jednak nie bez problemów - zdjęcia wykonuje się bez przeszkód, natomiast nie można tego powiedzieć o nagrywaniu wideo. Nadal występuje bug znany z wcześniejszych JB czyli brak autofocusu przy nagrywaniu wideo. Podobno niebawem ma się ukazać poprawka rozwiązująca ten problem. Do tego czasu alternatywą w pełni działającą na tym ROMie jest Camera ICS z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem ten rom 3 dni temu. Wszystko ładnie działało i na prawdę mi się spodobał. Ale... Dziś po rozmowie telefonicznej odłożyłem telefon na półkę. Po około dwóch godzinach biorę telefon, a ten nie reaguje. Włączyć się nie da. Myślałem, że jakiś battery drain mnie spotkał, bo był ładowany rano. Ale nie, po podłączeniu ładowarki brak reakcji.

No to recovery i flash innego romu. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolony z działania tego romu. W ota jest dostępnych parę fixów i do tego jest dostępny efekt atramentu na ekranie blokady!

szczerze polecam i czekam na wersję v6 opartą na LSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mino

Po wgraniu fixów romik śmiga aż miło, z tym że widzę u siebie brak możliwości w trybie multiwindow regulacji wielkości poszczególnych okienek po prostu jak przeciągam belkę w górę czy w dół nic się nie dzieje okna nie zmieniają wielkości. Czy to tylko u mnie tak jest? A i mam pytanie czy jest opcja odpalania innych apk w pojedynczym oknie podręcznym tak jak można to zrobić z przeglądarką internetową??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie multi window śmiga aż miło, ale muszę przyznać, że to nieprzydatny bajer. Jest możliwość okienkowania każdej aplikacji - poszukaj na xda w dziale naszego telefonu w themes and apps, jednak wiąże się to z pewnymi niedogodnościami jak np. brak ostatnich aplikacji po przytrzymaniu home. Trzeba również zainstalować system apps dla multi dpi i oczywiście zmienić dpi. Telefon będzie działał wtedy w phablet mode. Aplikacje w okienkach nie działają podobno za dobrze. Wybór należy do ciebie - czy opłaca się tyle bawić dla takiego bajeru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

A jak u Was z baterią w tym romie ? I czy telefon się wybudza za każdym razem, bo nie chciałbym żadnych niespodzianek, że ja rano wstaje, a fon nadal śpi :rotfl: Apki szybko śmigają ? nic nie tnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi