Skocz do zawartości
MsKubek123

Bateria w HTC Desire X

Rekomendowane odpowiedzi

Ile dni wam trzyma przy standardowym użytkowaniu i przy maksymalnym obciążeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo trzyma mi 3 dni, a najszybciej udało mi się go rozładować w 14 godzin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo mi trzyma cały dzien przy właczonej transmisji danych,wifi,słychaniu muzyki, pisaniu na messengerze od fb, i przegladaniu internetu, najszybciej go rozładowałe ze mi wytrzymał od 8 do 17:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ic3ek

Przy normalnym urzytkowaniu telefonu do 3 dni wytrzyma, bo tyle mój tel wytrzymuje.

Kożystając z wifi i transferu danych w komórce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, mam swojego Desire X w sumie od ponad doby (mój pierwszy android) i moje pytanie jest odnośnie baterii. Jak u Was trzyma? Zauważyłem, że coś szybko ucieka. Naładowana na full, odłączę kabel włącze WiFi, odświeżę pogodę, sekunda na facebooku i już 1% ucieka (czasem 2%). Wyświetlacz na minimum, wibracje tylko przy pisaniu smsa, brak animacji, zero automatycznej synchronizacji,sieć 2g. Jaki jest szacunkowy spadek baterii na godzinę -pisanie smsow, trochę rozmów.

Miałem chwile czasu baterry hd czy coś takiego, to pokazywało mi, że czas rozmów na 2g to niecałe 10h - producent zakładał 2x wiecej (wiem że to są testy w warunkach laboratoryjnych, ale aż dwukrotnie mniej to dużo). Czas czuwania ponad 120h.

Telefon z play.

Wersja oprogramowania 1.18.401.1

Czy po kilku ładowaniach sprawa jakoś się ustatkuje? Aha, zapomniałbym po pierwszym włączeniu telefonu (i zabawy nim) podpiąłem go pod ładowanie przy mniej niż 5% baterii - chyba miał jeszcze 1 czy 2 procent. Może miało to jakiś wpływ?

Liczę na fachową odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja z baterią mam podobnie. Cały czas włączone Wifi lub transfer, brak synchronizacji, 20-30 sms dziennie, trochę rozmów, trochę grania i tak samo korzystania z przeglądarki. Zazwyczaj telefon podłączam do ładowania przed pójściem do spania, odłączam gdy się naładuje (w nocy/rankiem) i zwykle telefon dotrwa do wieczora. Acha, nie mam update'u softu ;)

Telefon musi swoje prądu pobrać, masz dwa rdzenie, 4 cale i troche ramu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padawi
    Przy normalnym urzytkowaniu telefonu do 3 dni wytrzyma, bo tyle mój tel wytrzymuje.

Kożystając z wifi i transferu danych w komórce.

j.w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nawet jednego dnia nie trzyma przy moim dosyć intensywnym uzytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzw normalne użytkowanie to 3 dni (internet, rozmowy, muzyka). Jeżeli do normy dodamy zabawę (jak to z nową zabawką ;)) to 1,5 doby.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
    zbędna spacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Potwierdzam tak jak napisał,Elephant zaznaczę tylko że internet mam włączony non stop,sztywno 2g,moim zdaniem bateria trzyma super . :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi