Skocz do zawartości
MsKubek123

Bateria w HTC Desire X

Rekomendowane odpowiedzi

Po co taki telefon żeby wyłączać rzeczy? Ja mam synchronizację na auto, wyświetlacz też, 3g włączone, wifi tylko jak korzystam i gps też, i spokojnie mi wytrzymuje 1,5 dnia bateria, ale jak się coś robi net/muzyka/wyświetlacz długo włączony to jest normalne, że w 5h może 50% spaść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w drodze do pracy słucham muzyki również jak wracam czyli gdzieś 2 godziny dziennie. Wszystko włączone synchronizację itp. Jak pod koniec dnia czyli koło północy podłączam do zasilania to mam kolo 50 - 60% więc nie jest źle jeden z lepszych androidów pod tym względem.

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy z poziomu root'a wyłączyć uruchamiane procesy na stałe, a nie bawić się w killowanie ich. Tylko uważajcie żeby nie wyłączyć ważnych systemowych

Edytowane przez kiler73
    Zbędny komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria od 10% do 100% ładuje się w 1-5 do 2 godzin. Polecam Du Battery Saver ustawiłem tam sobie zamykanie nieużywanych aplikacji co 15min i powyłączałem niepotrzebne rzeczy, w zasadzie to ten program zrobił to za mnie i bateria 3 dni trzyma spoko, przy 20% przełącza się w tryb hardcorowego oszczędzania sam ściemnia ekran itp. dodatkowo warto mieć avg antyvirus bo różny badziew szkodliwy może pożerać baterię.

Przez całą noc leżenia nie zabrało mi jeszcze więcej niż 1% baterii

Edytowane przez htc desire x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Standardowa bateria dla telefonu HTC Desire X posiada pojemność 1650 mAh , czy można gdzieś kopic baterie do tego telefonu z większą pojemnością?

---------- Post dołączono o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Moja bateria w HTC padła dość szybko, po 8 mieś użytkowania tela, bateria nie była w stanie wytrzymać 24h przy niewielkim używaniu tel ;/ Kupiłem więc nowoą baterie http://www.electrogsm.pl/product/2106-HTC-One-X-Bateria , nie była droga ale mam nadzieje że podziała nieco dłużej niż poprzednia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, telefon ma już ponad rok ale mam z nim problem. Otóż bateria szybko pada, wczoraj na seansik obejrzałem godzinkę filmik (od razu po doładowaniu na full) jak skończyłem to było 74 % :o Rano posłuchałem muzę i poczytałem forum. Teraz jest 45%. To chore przecież. Mam jasność ekranu na maksa na zero, aplikacji niedużo. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Wymiana baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich, mam kłopot z ładowaniem baterii. Na początku myślałem, że tylko ładowarka samochodowa nie chce ładować po wgraniu nowego romu, ale teraz widzę że i z sieciową jest problem. Ładuje do około 40-50% i tyle. Lampka pomarańczowa się świeci, symbol baterii na pasku u góry pokazuje, że ładuje normalnie ale w rzeczywistości dalej jak do połowy nie ładuje. Może umiał by ktoś doradzić, czy co może? :rolleyes:

pozdrawiam

Edytowane przez kilofem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi