Skocz do zawartości
MsKubek123

Bateria w HTC Desire X

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakaś masakra moja motorola DEFY 2 razy dłużej trzymała.

Nagrałem 2 minutowy film, przesłałem go przez bt, zmieniłem dzwonek w telefonie i na minutę wifi odpaliłem i nie ma 15% >.>

Strach odpalać ekran bo wtedy w oczach znika bateria. w nocy 11 godzin 5% spadło... a teraz 15% w 30-40 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

to sprawdź sobie apki pracujące w tle :zabawa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zrestartować telefon, reboot często gęsto pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyświetlacz jest wygaszony to wolno spada, ale jak tylko go włączę to bateria szybko znika (minimalne podświetlenie). To jest nowy telefon jeszcze nawet za bardzo aplikacji na nim nie ma.

Zobaczę ile jeszcze mi potrzyma i zrobię test baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trife

telefon mam od ponad tygodnia, może 2 i powiem że czytając wasze posty myślałem że bateria będzie słabsza. Przyznam że po pierwszym naładowaniu 100% baterii trzymała mi ona 2 dni. Wiadomo, ciągłe instalacje, ściąganie przez wifi, własna personalizacja itd. ale jak drugi raz naładowałem telefon do 100% to trzymała mi ona aż 6 dni przy normalnym funkcjonowaniu - dzwonienie, sprawdzenie poczty, facebooka , czasem w coś zagrać, pobawić sie, ściągnąć coś czasem. Ogólnie długo wytrzymała. A w tym momencie ostatnie ładowanie jakieś 30h temu i mam jeszcze 68%. Bardzo dziwna bateria :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po 2 dniach musze ładować telefon, a dużo z 3 g czy wifi niekorzystam. Troche muzyki ale to i tak niedużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu 2 do 3 dni,trochę grania,cały czas włączone wifi ,2g na sztywno,co wam z 3g jak w polsce co chwile gubi zasięg,a jak co chwila się przełącza między nadajnikami to bateria leci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uruchamiam 3g 3 razy dziennie na może minute jak na razie i wifi 2-3 razy na 5 minut i bateria mi znika w 2 dni :(

Dzwonienia dziennie nie więcej jak pół godziny. Wystarczy ze odpalę wifi wejdę powiedzmy na to forum odczytam post wejdę na allegro i już potrafi zniknąć 4 % baterii.

Podłączam do ładowania przy 20% bo niżej to już szkoda baterii podobno akumulatory litowo jonowe nie lubią być rozładowywane mocno.

Zrobiłem sobie test baterii i zjadł mi on 13%. Po naładowaniu się wstukuje *#*#3424#*#* i odpala test.

Słaby zasięg sieci też może bardziej rozładowywać telefon ale jestem w Gdańsku a nie na jakiejś wiosce i problemu z zasięgiem nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zauważyłem że procentowo strasznie szybko znika bateria, ale do pewnego momentu. Wygląda to nieciekawie ale w rzeczywistości telefon i tak wytrzymuje dwa dni (w moim dość intensywnym użytkowaniu) co nie jest złym wynikiem jak na baterię 1650. Osobiście jestem zadowolony bo obawiałem się że będzie krócej trzymać.

W końcu smartfony to małe 'komputerki' w kieszeni więc nie ma co narzekać. Mi nie przeszkadza że sobię go podłącze przed snem do ładowania. W podróży autem też nie ma problemu gdyż otrzymałem przejściówkę do zapalniczki pod ładowarkę w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, właśnie zauważyłam że mój nowy HTC Desire X też kiepsko się z baterią ma.. leży włączony ale w ogóle go nie używam, i od wczoraj 50% baterii w dół podczas samego leżenia, to chyba nie jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi