Skocz do zawartości
MsKubek123

Bateria w HTC Desire X

Rekomendowane odpowiedzi

ale 14 % spadło Ci na wyłączonym ekranie czy podczas używania ?

na wyłączonym ekranie, i w tym całym problem.

To nie jest normalne sprawdź apki jakie masz zainstalowane może któraś pracuje w tle i zżera bateryjke

aplikacje jakie mi pracują: Usługi Google, Mapy, HTC Weather Service, HTC Sense Input.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geresz

trochę słabe pytanie ale żeby wykluczyć .. rozumiem że ładujesz normalnie z gniazdka a nie przez USB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, z gniazdka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geresz

a jakiego softu używasz co pokazywania stanu baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żadnego, opieram się na tym co pokazuje telefon w ustawieniach. to, że bateria spada jak szalona to akurat można i bez żadnego softu zauważyć.. co powinnam zrobić? właśnie go podłączyłam znowu do ładowania, spadł przez noc do 6% baterii. to znaczy że praktycznie nieużywany chodził w sumie jakieś 40 godzin.

wyłączyłam także wszystkie aplikacje oprócz htc sense input i weather service.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Zrobiłeś ten factory reset czy nie jak nie to zrób

HTC One S & Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie go resetuję do ustawień fabrycznych. coś konkretnie mam ustawić w telefonie jak się ponownie włączy?

no cóż, 14% baterii spadło mi po 6,5 godziny, a nie po 5 godzinach, jak poprzednim razem. ale to chyba nie jest ten powrót do normy który miał nastąpić?

EDIT: myślę, że winne spadkowi baterii jest to, że podczas czuwania zużywa mi on nawet 40% całej energii (wniosek z dziennych obserwacji telefonu). co mam zrobić żeby czuwanie było czuwaniem, a nie festiwalem zabijania baterii?

Edytowane przez Emeraude

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, podłączę się pod wątek, z telefonu korzystam mało, kilka telefonów dziennie, niewiele sms, odrobina wifi (w celu synchronizacji poczty, notatek, itp.), nie gram, bez internetu, wyłączam go na noc (od 22 do 7 jest wyłączony), przy takim użytkowaniu telefon wytrzymuje 8 dni (bez nocy), zmniejszyłem jasność wyświetlacza, tryb gsm only i jest ok; problem jest z szacowaniem czasu pracy na baterii, świeżo po naładowaniu potrafi mi pokazać że telefon będzie działał jeszcze 23 minuty, wraz z wyładowywaniem się baterii czas pracy się zwiększa, dochodzi do sytuacji że telefon ma 9% pojawiają się ostrzeżenia o małej mocy akumulatora, a wskazania baterii są 3 dni 12 godzin, irytujące to co nieco, telefon był ładowany do tej pory jakieś 4 razy (świeży zakup), jakieś sugestie?

dzięki

P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geresz

piszesz ze świeżo po naładowaniu potrafi pokazać że telefon będzie działał jeszcze 23 minuty.. a napisz jeszcze co Ci tak pokazuje ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

A nie mylisz przypadkiem tego wskazania z czasem działania telefonu? Który de facto z racji jego biegu powinien wskazywać wartości coraz to wyższe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi