Skocz do zawartości
XQS

Instalacja ROMów - KDZ Updater [FIX WIN7] LG Optimus L9 P760

Rekomendowane odpowiedzi

majere

Witam.

Zanim przeczytalem tego tutka probowalem downgreadować do 10a, win7 inna metoda, po kliknieciu w kdz updaterze launch software update po chwili program sie zawiesil i wyskoczylo okienko windos ze program przestal dzialac i 2 opcje wyszukaj rozwiazanie online lub zamknij program. Sprawdzilem na telefonie czy cos sie zmienilo i chodzil system normalnie wiec kliknąłem zamknij program, w tym momencie w oknie informacji w programie pojawilo sie kilkanasie nowych wpisow po czym program znowu sie zawiecil, znow kliknalem zamknij program bo telefon dalej normalnie dzialal, po zamknieciu telefon sie zrestartowal i pojawilo sie S/W Upgrade please wait while upgrading... i trwa to tak juz ponad godzinę.

Nie wiem co mam robic, odlaczyc telefon od komputera, wyciagac baterie, zostawic tak jak jest, czy moze to juz wszystko bez roznicy bo telefon uceglony? Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez majere

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cvbn
    Witam.

Zanim przeczytalem tego tutka probowalem downgreadować do 10a, win7 inna metoda, po kliknieciu w kdz updaterze launch software update po chwili program sie zawiesil i wyskoczylo okienko windos ze program przestal dzialac i 2 opcje wyszukaj rozwiazanie online lub zamknij program. Sprawdzilem na telefonie czy cos sie zmienilo i chodzil system normalnie wiec kliknąłem zamknij program, w tym momencie w oknie informacji w programie pojawilo sie kilkanasie nowych wpisow po czym program znowu sie zawiecil, znow kliknalem zamknij program bo telefon dalej normalnie dzialal, po zamknieciu telefon sie zrestartowal i pojawilo sie S/W Upgrade please wait while upgrading... i trwa to tak juz ponad godzinę.

Nie wiem co mam robic, odlaczyc telefon od komputera, wyciagac baterie, zostawic tak jak jest, czy moze to juz wszystko bez roznicy bo telefon uceglony? Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

miałem kiedys tak samo, poprostu wylacz i wlacz telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majere

dzieki wielkie, wyciagnalem baterie, wsadzilem i działa :)

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam problem z pobraniem romu (z Lg Optimus L9 Firmware List), może ktoś udostępnić wersję 10a??

zapomniałem że w hosts-ie zablokowałem :P

Edytowane przez mario14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pablo+

U mnie ten link działa:

Lg Optimus L9 Firmware List

Ale pytanie, który konkretnie ROM 10a jest mam wybrać jeśli chce mieć dokładnie to co miałem. Mam tel z Play i miałem na nim v10a.

Na stronce do Play jest tylko 31. P4P/P4(POLAND) V10B.

Więc zostają mi: 29. POL/POLAND V10A lub 4. NEU/EUROPE OPEN V10A

Czy ktoś z Play robił downgrade do 10A i może potwierdzić ze ROM 29. POL/POLAND V10A jest OK ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś z Play robił downgrade do 10A i może potwierdzić ze ROM 29. POL/POLAND V10A jest OK ?
    za jakąś godzinę spróbuję i dam znać czy ten rom działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w play i robilem downgrade do nie brandowanego V10A czyli po prostu POLAND bez żadnej sieci. Wszystko śmiga jak ta lala

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze tel mam w play

przed chwilą właśnie downgradowałem właśnie tym romem(ROM 29. POL/POLAND V10A), wszystko działa teraz root i upgrade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dokładnie tak samo instalujemy ROMy pod Windowsem XP?

P.S.: Dziękuję XQS za niezwykle merytoryczne posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi