Skocz do zawartości
KunDun

Poszukiwany sprawdzony kabel z funkcją USB OTG dla HOX'a/HOX+'a

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun

Ponieważ aktualizacja (czyt: na dzień dzisiejszy wycieki i customy) HOX'a do 4.1.1 wnosi do kernela funkcję USB OTG, zacząłem rozglądać się za kabelkiem, co by z tego dobrodziejstwa skorzystać.

Potrafi ktoś coś sprawdzonego doradzić? Na stronie sklepu HTC nie widzę żadnego takiego oficjalnego akcesorium, a nie chcę jakiegoś bubla z allegro kupić i zastanawiać się czy zadziała raz czy 10 razy. Wszelkie informacje (sprawdzone ;) ) mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam stary kabelek który używałem jeszcze z SGS2 i teraz po aktualizacji dopiero zaskoczył z HOX-em. Kopiowałem już pliki z/do pena i chodzi bezproblemowo. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie jak ten z twojego linka KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak kupię taki kabelek to jak go mogę wykorzystać? Co mogę podłączyć do HOXa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnim

myszka, klawiatura, pendrive ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mef

Nie orientujecie się może, czy taki kabelek by zadziałał?

KABEL Nokia CA-157 USB OTG C7 N8 C3-01 C6-01 X3 E7 (2847520650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W końcu kabel to kabel ale może brakuje mi tu jakiejś informacji o niekompatybilności z HOXem, wole spytać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kabel to kabel, sam sobie odpowiedziałeś.

Niech no każdy teraz wkleja linki do wszystkich kabli USB OTG znalezionych w Sieci i zdjęcia ze sklepu u Tadzia.

Moderator będzie miał co robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat pytanie o kabel Nokii jest bardzo na miejscu. Ja również chciałbym się dowiedzieć czy jest to na pewno kabel na inne urządzenia niż Nokia? Ta końcówka micro usb wydaje się być inna. Zresztą popatrzyłem w necie i rzeczywiście jest inna (czyt. cała prostokątna). Czy ktoś posiada ten kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam ten kabel i jest rzeczywiscie inny. Aby kabel pasował trzeba lekko przypiłować rogi wtyczki. Poza tym kabel bardzo dobrej jakości.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi