Skocz do zawartości
daver

Najlepsza klawiatura dla Swifta

Rekomendowane odpowiedzi

czy mógłby ktoś podać linka do klawiatury HTC_IME +modyfikacja zmieniająca np. ą na a (no chyba, że to trzeba samemu zrobić) oraz do better keyboard?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dzis odebralem nowego swifta i mam juz z nim problem. Nie chcialem zakladac nowego tematu a wiec. Czytam sobie forum i chcialem sciagnac wlasnie to htc ime lub swype. Wchodze w market wpisuje w szyszukiwarce i nie dziala. Wpisuje tez nazwy gier i tez enie znajduje albo sa jako 100 w liscie a nie na pierwszym miejscu. Druga sprawa jest apndroid, jezeli mam go jako widzeti swieci sie na czerwono to znaczy ze nie ma dostepu teraz do internetu a jak zieolony to ten dostep ejst aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nie znajdziesz ani Swype ani HTC IME w Markecie, bo po prostu nie mam tam tych klawiatur, musisz poszukać sobie w necie, o ile pamiętam to Swype jest nawet na forum.

2. Tak, masz rację. Dla pewności obserwuj górną belkę, pokaże Ci się ikonka przesyłu danych jeżeli jest aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ok ale czaj wpisuje need for speed i to samo nie ma, a chcialbym sciagnac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NFS również nie znajduje się w Markecie --> lecz Google powinny Ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

NFS możesz zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używałem dotychczas Slide IT, ale znalazłem działającego Swype i jest o niebo lepszy. Głównie chodzi o słownik Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy, otóż mam mega problem.

Swype mi w ogóle nie podszedł ponieważ nie lubię jeździć palcem po ekranie aby coś napisać, a w dodatku swype nie nic w świecie nie chce wprowadzić pewnych wyrazów.

HTC IME - wszystko okej ale kiedy przyjdzie do usunięcia wyrazu - tragedia. Nawet kiedy ołówkiem wciskam "backspace", często pojawia się literka "w" co strasznie denerwuje.

Czy jest coś ciekawszego? Dlaczego np nie można pisać smsów za pomocą tej klawiatury, na której wybieramy numer telefonu? Byłoby to cudowne rozwiązanie.

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thores

Mnie w taki sam sposób HTC_IME denerwował i może to głupie i może już próbowałeś, ale u mnie dużo pomogło porządne skalibrowanie ekranu ołówkiem. Teraz bardzo żadko zdarza się mi wcisnąć 'w' zamiast backspace. Ja bez tej klawiatury się nie potrafię obejść, nie udało mi się znaleźć niczego na czym pisałoby się tak dobrze i szybko jak na niej w t9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi