Skocz do zawartości
daver

Najlepsza klawiatura dla Swifta

Rekomendowane odpowiedzi

Venn

jak dla mnie htc_ime bije swype na glowe, i na tej i na tej siedziałem ponad 2 miesiace, glowna zaleta htc to mozliwosc spokojnego pisania jedna reka, a przy t9 predkosc jest tez ta sama co swype;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC IME jeszcze przerobione to już normalnie zaje***** jest :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;);););)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Jak dla mnie obie klawiatury sa bezkonkurencyjne, jak chodzi o wyjaśnienie.

Htc ime - świetna klawiatura dla jedno palczastych. Szybka z możliwością T9.

Swype - również świetna klawiatura, szybka i mało problemowa pisanie jednym naciśnięciem klawisza jest wygodne lecz sa również minusy z którymi się spotkałem. Pisanie jedna ręką dla osób posiadających grube palce jest mało wygodne ze względu na małe klawisze i łatwo się pomylić, problemem również jest pisanie jednym kliknięciem gdzie przy długich wyrazów wystarczy ze lekko palec będzie mało docisniety do ekranu i już powstają dwa inne wyrazy.

Wybór nie jest łatwy więc polecam przetestowanie obu klawiatur.

Ps.mam rom 2.1 i nie mogę wgrać htc ime red, czy muszę mieć zrootowany telefon czy po prostu zła wersję aplikacji wgrywam ? (jeśli tak to proszę o linka :) )

Wysłano z GT540

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTC IME jeszcze przerobione to już normalnie zaje***** jest

Więcej tych emotikonek nie mogłeś wstawić?

:facepalm:

Co do tematu to ja aktualnie korzystam z domyślnej z androida 2.3,i narazie jak dla mnie jest wykozaczona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

.mam rom 2.1 i nie mogę wgrać htc ime red, czy muszę mieć zrootowany telefon czy po prostu zła wersję aplikacji wgrywam ? (jeśli tak to proszę o linka )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tyra3l

Nie potrzeba roota, musisz apki mieszać. Sprawdź na forum. Jest gdzieś temat o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rambbdal nie musisz mieć roota, instaluje się normalnie z apk, potem ustawienia->regionalne i język->ustawienia tekstu. Do GT540 potrzebna wersja lowres czyli HVGA. Skórkę można zmienić jak nie odpowiada, rejestrujemy się i logujemy tu http://www.gimpsta.com/themerlo/ i po zaprojektowaniu własnej klawiatury (kilka chwil) ściągnie się gotowa paczka .apk (program+skórka) :)

Znalazłem ciekawostkę w Markecie. To Keyboard Manager https://market.android.com/details?id=com.ne0fhykLabs.android.utility.kmLauncher&feature=search_result

Pozwala używać dwóch różnych klawiatur dla układu pionowego i poziomego :D Można mieć Swype i htc_ime równocześnie! Wymagany niestety dostęp do roota no i nie działa to zbyt rewelacyjnie. Uwiesiło mi się kilka razy i zbyt wolno (ok 2 sek) przełącza miedzy swype a htc_ime

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zmienic w androidzie 2.2 klawiature pisania smsa zeby nie byla qwerty tylko jak w wersji 2.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz lg ime? To wejdz w ustawienia klawiatury,potem układ klawiatury,potem wybierz uklad,ktory chcesz. Ja aktualnie używam klawiatury SwiftkeyX.

Sent from my LG GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Go Keyboard godnie zastąpił mi HTC IME :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi