Skocz do zawartości
Nephilios

Xperia J - Działające/Nie działające Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłem założyć temat o graniu na nowym smartfonie od Sony, Xperii J. Jak narazie, jestem bardzo mile zaskoczony wydajnością tego urządzenia w grach, szczególnie iż ma ono dość słabe podzespoły (Adreno 200...). Oto lista gier, które udało mi się już przetestować, dodam że gram na oryginalnym sofcie od orange + root (na sofcie od Sony pewnie będzie jeszcze lepiej) a wynik tego telefonu w quadrancie to ~1900:

- Shadowgun (!) - Nie spodziewałem się że ta gra ruszy na Adreno 200, a jeśli już, to bardzo powoli. A tu nagle boom, gra chodzi bardzo płynnie! (4/5 :P), dopiero przy kilku przeciwnikach na ekranie, zaczyna troszeczkę zamulać :)

- Wild Blood - Druga gra, w którą bardzo chciałem pograć, gdyż przypominała mi moje ukochane Might and Magic 2 z Javy ^^ Chodzi również płynnie, przy większej ilości przeciwników również występują lekkie przycięcia.

- Dead Trigger - Tutaj sprawa ma się trochę gorzej, ponieważ w menu zachodzi dziwne zjawisko - wszystko się jakby rozmywa Oo Gameplay nie najgorszy, nawet na high detalach, ale ciężko dać radę przy 15+ zombie :)

- The Amazin Spider Man - Również miłe zaskoczenie, przyjemny gameplay, ścinki jedynie przy za długim lataniu po budynkach :P

- Blood and Glory - Chodzi bardzo dobrze, zero ścinek.

Jeśli ktoś na tym telefoniu grał w gry: NFS MW, Order and Chaos, Heroes of Order and Chaos i tym podobne, proszę o podzielenie się swoimi uwagami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w Blood and Glory wychodzi do pulpitu podczas ładowania :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne przetestowane gry:

Soulcraft - chodzi idealnie, bardzo przyjemna gra.

Temple Run - również idealnie, żadnych przycięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

Polecam grę Winds of Steel śmiga aż miło i sterowanie też spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shadowgun już prawie przeszedłem, i gra się naprawdę fajnie, nie zamula, gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Spider Man również chodzi fajnie, jednak trzeba mieć dużo wolnego ramu, w innym wypadku zamula przy "lataniu" na pajęczynie ;/ GTA 3 jeszcze nie testowałem, tak samo nova 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update - The Dark Knight Rises - nie da się grać... Menu baaaardzo zamula, a w grze brak tekstur.

Dungeon Hunter 3 - Idealnie, bardzo dobra, darmowa (w chwili obecnej) gra :)

Blood and Glory Legend - Dziwny problem, po wczytaniu tutoriala , nie da się nic zrobić Oo Obie postacie stoją, ruszają się, ale nie ma z nimi żadnej interakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Art92

GTA III chodzi płynnie jedynie czasami są spadki fps ale nie jakieś tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angry Birds i inne sagi tej gry działają bez jakiegokolwiek problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maciu

The Sims Free Play działają bez jakiegokolwiek problemu :)

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

N.O.V.A 3 nie jest kompatybilna z Xperia J ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi