Skocz do zawartości
Maxxis

A73 - Nie łączy się poprzez WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Maxxis

Witam,

Zakupiłem używany tablet A73 (najprawdopodobniej wersja z Biedronki z Androidem 4.0.4 preinstalowanym) i mam problem z połączeniem się poprzez WiFi.

Tablet prawidłowo wykrywa sieć jednak po kliknięciu połącz nic się nie dzieje - pojawia się że Zapisana i nic więcej. Z tego co widziałem w tablecie (konta facebookowe, przeglądarka, sporo sieci WiFi wpisanych) to wnioskuje że wcześniej użytkownik łączył się z internetem.

Straciłem wczoraj kilka godzin na szukanie rozwiązania i nadal nie działa - dodam tylko, że inne urządzenia oczywiście działają z tą siecią.

Mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj rom od nowa ,może poprzednik coś w nim namieszał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxxis

A może ktoś wie co oznacz znak (*) przy sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po zakupie z biedry w kwietniu miałem problem z połączeniem w domu, jednak coś tam mi brat konfigurował z WiFi i działa. A jeśli masz tak tylko na tabku, to wgraj rom od nowa, ew. reset fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Zakupiłem używany tablet A73 (najprawdopodobniej wersja z Biedronki z Androidem 4.0.4 preinstalowanym) i mam problem z połączeniem się poprzez WiFi.

Tablet prawidłowo wykrywa sieć jednak po kliknięciu połącz nic się nie dzieje - pojawia się że Zapisana i nic więcej. Z tego co widziałem w tablecie (konta facebookowe, przeglądarka, sporo sieci WiFi wpisanych) to wnioskuje że wcześniej użytkownik łączył się z internetem.

Straciłem wczoraj kilka godzin na szukanie rozwiązania i nadal nie działa - dodam tylko, że inne urządzenia oczywiście działają z tą siecią.

Mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie pomóc

Może w routerze włączona filtracja po MAC ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exaris

napisz jaki masz modem ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam problem z połączeniem do WiFi, mianowicie jeszcze wczoraj się łączył, dziś sprawdzałem na dwóch różnych sieciach WiFi i dziwna sprawa, bo na przeglądarce jest internet, a na pozostałych aplikacjach, w "sklepie google" brak połączenia. Ikona WiFi zasięgu w kolorze szarym, a nie w niebieskim, czyli połączenie do rutera jest a do internetu brak? no ale w przeglądarce działa... dziwna sprawa... ktoś pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi