Skocz do zawartości
Gość mrosi

Zakładka Weather na HTC Wildfire

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się dość długo nad kolejnym telefonem. Po poszukiwaniach wybór padł na HTC WIldfire. Od razu dodam, ze widziałem aparat i jego wyświetlacz. Pomimo, iż "przechodzę" z Samsunga Omnia II, nie mam jakiegoś drażniącego negatywnie wrażenia wywoływanego przezeń. Dopiero przy bardzo bliskim i dokładnym przyjrzeniu widać delikatną siateczkę, więc info o pikselozie można między bajki włożyć. Ten teges... Ale nie o tym ja chciał...

Moje pytanie jest następujące. Nie zdążyłem w trakcie "obmacywania" telefonu zaktualizować informacji o pogodzie. Jako, iż Wildfire nie obsługuje tapet animowanych, czy ta sama rzecz dotyczy zakładki Sense z pogodą? Czy pokazuje ona w dalszym ciągu, tak jak w innych modelach animacje pogody? (np. słynna wycieraczka, czy promienie słoneczne).

Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie przesiadłem się z i900 i wogóle nie żałuję,pikselozy nie ma żadnej.Połączenie wifi nie zrywa wogóle jak to miało miejsce w samsungu a co do pogody jest wycieraczka,deszczyk i promyki:ok:

Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się wogóle ,omnie na allegro i bierz WF.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrałem ci na szybko sory za jakość i900:facepalm1:

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi