Skocz do zawartości
tomas1395

Jak stworzyć folder?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie na które odpowiedź wydaje się prosta choć nie wiem jak stworzyć folder w menu. co trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paw93

Folder tworzysz nie w menu, a na pulpicie. Aby utworzyć folder przeciągnij jedną aplikacje na drugą. Pojawią się one w takim kółku. Gdy na nie klikniesz uzyskasz dostęp do wszystkich aplikacji, oraz do możliwości wprowadzenia/zmiany nazwy folderu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem jak zrobić na pulpicie ale mam straszny syf w menu, 8 kart. chciałem to uporządkować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apex / Nova / Holo Launcher. Ale tylko w płatnych wersjach, w darmowych takiej funkcji niestety nie ma. Możesz spróbować jeszcze Go Launcher, chyba w wersji HD (darmowej) była taka funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem jak zrobić na pulpicie ale mam straszny syf w menu, 8 kart. chciałem to uporządkować.

Właśnie w ten sposób uporządkujesz. Kilka dni się głowiłem jak zrobić te foldery i udało mi się to zrobić przez przypadek. Przesuwając ikony niechcący umieściłem jedną na drugiej ..... i stała się światłość. Gdy na "toto" tapnąłem otworzył mi się katalog - z nazwą "katalog 1", i do niego mogłem - tematycznie, dokładać inne. W ten sposób z ośmiu pulpitów zrobiły mi się cztery. No i jest wreszcie porządek. Oczywiście możesz również edytować nazwę katalogu, wpisując swoją.

Edytowane przez zibi1953

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi