Skocz do zawartości
Labrador

[ROM/4.1.2] [Dec 01 2012] CM10 | Jelly Bean 4.1.2 - v2.7

Rekomendowane odpowiedzi

skazi

Również testuję ten ROM, na razie brak jakiś większych problemów (ale mam go dopiero 1 dzień) zobaczymy jak będzie dalej.

Mam zamiar sprawdzić również ROM z MIUI tego samego autora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przekonaliście mnie. Wrzuciłem testowo dziś rano. Póki co płynnie i nawet przyjemnie działa. Podczas instalacji zostawiłem Dalvik w telefonie. Spróbuję po jakimś czasie przenieść na SD (mam class 6).

Poinformuj o wynikach, ja na romie AOKP na karcie class 10 po przeniesieniu dalvika zwolnienia nie widziałem. Na tym romie poczekam jeszcze kilka dni, niech okrzepnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry Dzień, mam pytanie czy może mi ktoś wyjaśnić co zrobić z GApp, Themes and Gmail 4.2 oraz Tethering to work? Proszę o czystą odpowiedź a nie żmudne odnoszenie się do starych cytatów z "wujkiem GOOGLE" bądź poszukaj na forum... po to pytam aby ktoś z grzeczności mógł kulturalnie udzielić mi odpowiedzi. Pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Anubis

Gappsy się instaluje standardowo z recovery. Pozostałe (tether, themes) rozpakuj - to pliki APK do zainstalowania bezpośrednio z systemu. Gmaila zainstaluj sobie z play store ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, wszystko sprawnie działa oprócz tego że pokazują mi się artefakty, bardzo rzadko np. jak kameruje gdyż sprawdzałem czy się tnie, ale to pomijam jest ok.

Mam pytanie czy wie ktoś może jak połączyć telefon przez HTC Sync bo w modyfikowanych softach jescze mi się to nie udało. Pozdrawiam proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skazi
    Ok, wszystko sprawnie działa oprócz tego że pokazują mi się artefakty, bardzo rzadko np. jak kameruje gdyż sprawdzałem czy się tnie, ale to pomijam jest ok.

Mam pytanie czy wie ktoś może jak połączyć telefon przez HTC Sync bo w modyfikowanych softach jescze mi się to nie udało. Pozdrawiam proszę o odpowiedź.

Jeśli chodzi o artefakty w kamerce/aparacie to przecież masz podane info na xda w oficjalnym wątku że tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadza się na XDA napisano :

Existing issues/problems:

Camera/Video flickering just open camera and close before you use.

czyli

Istniejące problemy :

Camera / Video migotanie wystarczy otworzyć aparat i zamknąć przed użyciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Anubis

ROM dziś rano zdążył mnie zdenerwować. Co się stało: zadzwoniłem gdzieś, było zajęte. Chciałem rozłączyć i... widziałem ekran blokady której nie mogłem wyłączyć. Pomógł restart. Wqrzyłem się bo potrzebowałem pilnie szybko zadzwonić. ROM wylatuje dziś z mojego fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie używam romu RSK. Mam kartę pamięci 4gb class 4 (podstawową). Strasznie będzie mi się zacinał rom kiedy go zainstaluję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć, nie przekonasz się puki go sam u siebie nie sprawdzisz.

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi