Skocz do zawartości
Labrador

[ROM/4.1.2] [Dec 01 2012] CM10 | Jelly Bean 4.1.2 - v2.7

Rekomendowane odpowiedzi

sp69

Używam tego romu drugi dzień i jestem miło zaskoczony. Wszystko działa poprawnie. Mam tylko kłopoty z Minecraft, po zrobieniu kilku kroków zacina się.

Jak na razie zostaję na tym romie.

edit:

Niestety, ale dialer nie pozwala wybrać numeru z + (np. +48xxxxxxxxx) aby wykonać połączenie z takim numerem muszę użyć wyszukiwania i dopiero można się połączyć. To dość poważne niedociągnięcie. Można to jakoś poprawić?

Edytowane przez sp69
    znalazłem błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale dialer nie pozwala wybrać numeru z + (np. +48xxxxxxxxx) aby wykonać połączenie z takim numerem muszę użyć wyszukiwania i dopiero można się połączyć. To dość poważne niedociągnięcie. Można to jakoś poprawić?

ale w czym dokładnie masz problem ze znakiem +

w standardowym dialerze aby uzyskać znak + dłużej przytrzymujesz 0 zero

zawsze możesz spróbować innych dialerów

zainstaluj aplikacje exdialer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2Rvb2h1dC5kaWFsZXIiXQ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni testuję ten rom.

Niestety w moim przypadku dyskwalifikuje go brak automatycznego parowania z zestawem głośnomówiącym.

Za każdym razem gdy wsiadam do samochodu, muszę podawać pin do zapamiętanego (sparowanego wcześniej) już zestawu głośnomówiącego.

Próbowałem na różne sposoby i kicha. Za każdym razem podaj pin :mad:

Ogólnie rom sprawuje się dobrze, bez zwiech i restartów, ale powyższa jego ułomność zmusza mnie do powrotu na stary i sprawdzony romik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś na tym ROM'ie używa dual SIM.

A może jest jakaś wersja Dual SIM godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czarls

Szybkie pytanie, czy tethering nie działa wcale czy tylko przez zewnętrzną aplikację? I czy radio fm ruszy też może przez zewnętrzną app?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa wam Wi-Fi? Bo u mnie coś nie chce się podłączyć do routera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Działa wam Wi-Fi? Bo u mnie coś nie chce się podłączyć do routera...

WiFi działa

---------- Post dołączono o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Szybkie pytanie, czy tethering nie działa wcale czy tylko przez zewnętrzną aplikację? I czy radio fm ruszy też może przez zewnętrzną app?

Tethering nie działa wcale ,Radio tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timnet

jeśli ktoś ma problem z uruchomieniem romu, powinien wszystko wykasować, full wipe, clear cache, format boot, format system, clear dalvik i wtedy się instaluje ale... no właśnie ale. rom działał mi sprawnie do momentu kiedy zrobiłem backup. i się po prostu wysypał, restarty, zamykanie aplikacji, po prostu zonk. nie jest to stabilny rom i nie polecam go ze swojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    icu

Witam Panowie,

Mam dziwny problem. Mój Desire siedzi już długi czas na CM10 4.1.2 VJ (wersja z 19 grudnia bodajże). Problem polega na tym, że od wczoraj przy połączeniach przychodzących nie mam dźwięku.. o dziwo przy powiadomieniach typu sms - dźwięk jest. Wszystko zaczęło dziać się przedwczoraj a do tamtego momentu wszystko było super. Czy ktoś jest w stanie pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedzi w stylu 'sprawdź czy nie jest telefon wyciszony'. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdz w recovery-wipe -wipe cache i dalvik cache . Po tym zainstaluj rom od nowa . Nie usunie to aplikacji a byc moze dźwięk wróci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi