Skocz do zawartości
Labrador

[ROM/4.1.2] [Dec 01 2012] CM10 | Jelly Bean 4.1.2 - v2.7

Rekomendowane odpowiedzi

mari95

Po użytkowaniu niepełny tydzień stwierdzam ,że nie można nazywać tego romu 'stabilnym' gdyż posiada on więcej błędów niż prywatne serwery MuOnline. Jeżeli ktoś chce się wkurzać to polecam. Podczas grania w różne gry (testowałem ok.20) i za każdym razem albo wymuszenie zamknięcia albo brak reakcji na multi-touch więc kaput. Odnośnie korzystania normalnego też ma wady nie zmienia profilów głośności u góry na pasku stanów. Ustawienia (standardowe Androida) nie zmieniają swoich ustawień i nadal posiadamy w 20% fabryczną konfigurację ,a Ustawienia CyanogenMod i A2SD sprawują się dobrze. Nie polecam i dałbym wielkie NOT STABLE w nagłówku tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem z niego miesiąc. Wszystko było ok. Cóż do czasu. Miałem ochotę zagrać sobie w angry birdsy... Po użyciu multi-toucha do oddalenia/zbliżenia obrazu, dotyk się po prostu zacina... Zauważyłem to i w CM10 i na AOKP JellyBean. Trudno, wracam do CronModa ICS

Edytowane przez krauza666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A testował ktoś najnowszą wersję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jest już dość długo nie aktualizowany, ale dodam coś od siebie bo uważam że rom jest tego wart.

Używam wersji 3.1 i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo szybko, mam nawet wrażenie że jest najszybszy że wszystkiego co używałem. A było tego naprawdę sporo.

Zrobiłem tylko jedną zmianę - używam int2ext+ zamiast a2sd bo miałem mało miejsca. Generalnie mogę śmiało polecić jako codzienny system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atomic

Działa całkiem przyzwoicie ale nie ma synchronizacji kalendarza googla, jak dla mnie bezużyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co ty. Synchronizacja jest. Żadnych uwag w tej kwestii.

Edytowane przez maszynista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atomic

Z ciekawości zainstalowałem ponownie i nadal to samo, w koncie google nie ma kalendarza do synchronizacji. Nie moge dodac konta w kalendarzu ani wlaczyc kalendarza do synchronizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj kalendarz od Google i wszystko będzie działać.

Edytowane przez maszynista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi