Skocz do zawartości
barred

Jak korzystać z aplikacji Directory Blind

Rekomendowane odpowiedzi

Directory bind, nie wiem czemu napisalem blind xD

Bo w telefonie się grzebie a czytać się nie potrafi...

Więcej książek - mniej telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo w telefonie się grzebie a czytać się nie potrafi...

Więcej książek - mniej telefonów.

I weź tu napisz jakiś tutorial to zamiast podziękować, poniżają...ręce opadają.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barred

mgreta36 darowalabys sobie niepotrzebne uwagi, jak lubisz w ten sposob komentowac to najlepiej sprawdzisz sie piszac komentarze do artykulow na informacyjnych portalach internetowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

pytanie do autora - czym zapchałeś aż tak pamięć wewnętrzną skoro gry możesz przenosić na sd? ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barred

Czy ja wiem czy zapchalem, mam prawie 1,3 GB wolnej pamieci wewnetrznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

w sumie racja ;d ile ciezkich gier miales zainstalowanych jednoczesnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barred

Mam zainstalowane: NFS, NOVA3, NBA2K13, The Dark Knight Rises, GTA3 razem cos pomiedzy 6 a 7 giga danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie prościej w pierwszym /sdcard/external_sd/Android/ a w drugim polu /sdcard/Android/. Aplikacje automatycznie wtedy zapisują dane na karcie. Tylko jest problem wtedy, kiedy mamy np. 1gb wewnętrznej a gra zajmuje 2gb wtedy dodatkowych plików nie będzie ściągać, bo aplikacja uważa, że jest za mało miejsca. Przydałby się sposób jak fikcyjnie powiększyć pamięć wewnętrzną.

potwierdzam ten sposób .. wszystkie pobierają się automatycznie na kartę pamięci :)

---------- Post dołączono o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Mam zainstalowane: NFS, NOVA3, NBA2K13, The Dark Knight Rises, GTA3 razem cos pomiedzy 6 a 7 giga danych

skąd pobierałeś pliki do nfs ? bo moje oryginalne z xperii play nie działają ;/ brak obrazu przez inny procek chyba ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barred

oczywiste jest to ze bedzie dzialac, ja jednak nie polecalbym przypisywac calego folderu android, poniewaz sa tam dane z wiekszosci programow instalowanych na urzadzeniu, DB lubi niestety czasem sie wysypac, szczegolnie jesli uzywamy task killera i w tym momencie system nie ma dostepu do danych aplikacji dzialajacych w tle, sam mialem podobny przypadek i po tym nie wiedziec czemu nie moglem nic, doslownie nic sciagnac z google play, pomoglo dopiero przywrocenie do ustawien fabrycznych.

Tak wiec bezpieczniejsza opcja oczywiscie wg mnie bedzie przypisywanie pojedynczych folderow z danymi odpowiednich gier/aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a za każdym razem po restarcie telefonu trzeba to ustawiać z powrotem wszystko czy idzie to jakoś ustawić na stałe ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi