Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu użytkuje htc desire x. Jak wiadomo, działa on na androidzie 4.0. Na stronie htc wyczytałem że Jelly Bean dostępny będzie tylko na htc one x i one s. Telefony które posiadają 512mb ram, nie mają co liczyć na aktualizajcę. Desire x ma 768mb ram. Ma on szanse na androida 4.1? Co się dzieje ze starym dobrym htc?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest to określone czasami z informacji od dziennikarzy etc. można wywnioskować że będzie aktu. raz że nie ja natomiast myślę że nie zrobią aktualizacji dla tych modeli dla ogółu bo te modele dla mas mają ich kosztować jak najmniej by jak najbardziej zbić cenę, po 2 zauważ że model który ma ponad 512 mb ramu ale nie jest tak wydajny jak hos/hox to tylko hdx z OKROJONYM Sens i właśnie dlatego uważam że nie zrobią aktualizacji bo by musieli również htc sens przeportować i to tylko dla tego jednego modelu(poprawcie mnie jeśli się mylę) i dlatego jestem prawie pewny że o jb nie ma co marzyć dla hdx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgodzę się.

JB dla hdx to więcej, niż pewność, bo na pewno wydadzą przynajmniej jedną "dużą" aktualizację. Zawsze tak z resztą robili.

Poza tym nic nie muszą portować, bo jako "ojcowie", którzy stworzyli źródła mogą dowolnie odchudzić i zoptymalizować. I tak tragedii nie ma, bo to urządzenie jest dość podobne do hos (układ scalony), a poza tym wiemy, że póki co nie dostaną aktualizacji urządzenia z 512mb ramu i mniej, a reszta ma na to szanse, nie mówiąc o najnowszych z serii one z całkiem mocnymi podzespołami (2 rdzenie i 768mb ramu).

Z resztą htc wie, że nie zapewnienie aktualizacji to byłby gwóźdź do trumny, który spowodowały wielką przegraną j przejęcie całego rynku przez Samsunga (do czego jest już nie daleko).

Wysłane z mojego HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

Właśnie widziałem liste urządzeń które mają dostać JB i na tej liście nie ma HTC Desire X ani HTC Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie widziałeś tą listę? Nie podważam faktu że hdx pociągnie jb ale myślę że jako jest to telefon robiony dla mas to nie będzie dla niego żadnych aktualizacji, BTW Desire z to chłam i nie 768MB tylko 512mb ramu

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do aktualizacji poczytajcie sobie to:

<ciach>

Notatka od Moderatora: linar10
    wykrzyk.png Reg pkt 3.7

nie wygląda to dobrze.... >:(

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówiłem, co nie zmienia faktu że głupią robią bo nie aktualizując do jb naszych htc oddają rynek samsungowi jak wyżej mówił szymko1995 ej a może napiszemy taką prośbę zbierzemy ludzi którzy by chcieli aktualizację i może by się htc nad tym zastanowiło bo to jest skandal że świeżo wydany model z serii desire nie jest już wspierany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co nie ma oficjalnej, zamkniętej listy. Na dzień dzisiejszy tylko dosłownie parę urządzeń otrzymało jb...

Wysłane z mojego HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Więc jak z tym Jelly bean będzie czy nie ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem liste telefonów które dostaną aktualizację do 4.1. Niestety naszego Desire x tam nie ma :(

Link: <ciach>

Notatka od Moderatora: linar10
    wykrzyk.png Reg pkt 3.7.
    Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi