Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

a mam pytanko

czy któryś update poprawił działanie prawego przycisku? -w one s można wybrać czy jest on MENU czy jak początkowo menedżer zadań (trzy kropki)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest na co czekać gdyz mój kolega ma HTC One x z 4.1 i mówi ,że jest niestabilny i wrócił do 4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xsara

Mam troche naiwne pytanie, ale zasadnicze - czego oczekujemy od kolejnej wersji andoida w kontekście DX? Czy jest ktoś w stanie wypunktować plusy i ewentualne minusy JB. Wiadomo, że DX ma określone parametry. Gdyby w zasobach DX "drzemał" ukryty potencjał (tak było kiedyś w przypadku HTC Kaiser, być może niektórzy to pamiętają), a JB potrafił by ten potencjał wykrzesać, to wszystko jasne. Moim skromnym zdaniem wydaje się, że potrzebny się dobry (wydajny i stabilny) rom dla ICS z pełną nakładką sense, która dla użytkownika jest przecież najważniejsza. Bardzo chętnie wysłucham (poczytam) na ten temat opinii szanowych koleżanek i kolegów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym aby pojawiły się przełączniki w pasku powiadomień. Owszem są do tego apki ale nie jestem do nich przekonany. Nie wiemy czy wszystkie nowe aplikacje będą dostępne na ICS. Może wraz z aktualizacją przez htc otzymalibyśmy Cyana 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest dokładniej 'Bluetooth sig' ? Na kilku stronach pojawiła się informacja, że DX znalazł się tam z systemem 4.1 i w najbliższym czasie powinno się spodziewać aktualizacji.

Artykuł z wczoraj:

http://www.unwiredview.com/2013/03/15/htc-desire-x-getting-android-jelly-bean-update-soon/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chciałbym aby pojawiły się przełączniki w pasku powiadomień. Owszem są do tego apki ale nie jestem do nich przekonany.

szczerze polecam notification toggle. darmowa i jest perfekcyjna!! lepsza niż stockowa w 2.3, na prawde ideał

a co do aktualizacji to teraz wszyscy czekają i chcą szybko szybko a jak wyjdzie to będzie marudzenie że lipa, że tnie i pełna bugów...

niech się nie spieszą na już ale niech dopracują dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi