Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Od premiery DX minęło mniej więcej pół roku. Nie sądzę, żeby to było za mało na dopracowanie Jelly Beana w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem niech go dopracują z tym się zgodzę. Lecz z wprowadzeniem nowego systemu użytkownicy będą mogli wybrać. Jak wcześniej pisałem na ONE X 4.1 działał tak sobie ale na galaxy s2 i galaxy nexusie działał lepiej niż 4.0.4 . No to poczekamy zobaczymy

Edytowane przez karol507
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw czy Desire X dostanie uproszczoną obsługę znaków, bo jak wstawię polski znak to mi od razu sms skraca się do 70 znaków. I te irytujące emotikony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem dzisiaj na chacie na stronie htc i dostałem odpowiedź ,że nie planują żadnych aktualizacji dla tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni nie wiedzą co piszą, co mają, sprzedają itd... na tym czacie siedzą chyba ludzie z instrukcjami różnorakimi i jak tam czegoś nie ma to obok stoi koło fortuny i losują odpowiedź.

Poważnie piszę bo jak pytałem ostatnio o obudowę to mi napisała miła Pani, że są w 3 kolorach i tylko serwis może je dopasować.

Chyba nie muszę pisać co Pani miała na myśli...

Także nie ma co im wierzyć.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, ja pytałem na czacie o aktualizację to mi odpisali, że nic konkretnie na razie nie mogą powiedzieć bo wszystko jest w fazie testów. Więc jakieś losowe te odpowiedzi.

PS. @Elephant nie cytujemy poprzedzających postów. Popraw zanim zrobi to moderator. :)

Edytowane przez relativedegree

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tylko ciekawi mnie ile zajmie to oczekiwanie na JB xD Bo jeszcze wyjdzie na to że CyanogenMOD ich wyprzedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Nikt z użytkowników nie wie kiedy najwcześniej/najpóźniej wyjdzie JB dla waszego telefonu. Następne posty z tym pytaniem będą skutkowały usunięciem postu i warnem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi