Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazała się komuś aktualizacja z T-mobile? czy jak zawsze będą na końcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwestia "pełnego sense" to raczej kwestia podejścia firmy a nie możliwości sprzętu..

domyślam się że postanowiono iż tylko "wysokie modele" będą miały full sense

t-mobile u mnie pokazuje tylko poprzednią aktualizacje - ok 20MB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Abby czyli sense okrojony trudno przynajmniej jest 4.1 :D, marcinexe ja też jeszcze niecierpliwie czekam na aktualizacje z T mobile nie jesteś sam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja niestety czekam na aktualizację z T-Mobile, ale póki co, miałbym kilka pytań do tych co już zainstalowali JB, i byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś zechciał mi odpowiedzieć :)

1. Czy w ustawieniach kontaktu dalej jest możliwość blokady wybranego numeru

2. Czy jest flash

3. Czy ekrany działaja na zasadzie karuzeli i można je obracać dookoła

4. Czy można zmniejszać widżety na ekranie głównym (np. zegar z pogodą)

5. Czy można jakoś konfigurować ekran blokady, jest możliwość jego wyboru z kilku przykładowych

6. W czym ta nowa klawiatura ma być lepsza od obenej na ICS (nie widzę np.: klawisza z klawiaturką, co to nam minimalizował klawiaturę)

7. Czy telefon działa pod JB zauważalnie szybciej

8. Czy Google Now działa w Polsce

To na razie tyle;) plus prośba o własne spostrzeżenia. Z góry bardzo dziękuję:D

Edit: Na xda piszą, że po aktualizacji strasznie dźwięk podupadł, także na słuchawkach. Mógłby ktoś to sprawdzić.

Edytowane przez StrangeFruit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PRYM

Potwierdzam, dźwięk na sluchawkach jest masakryczny. Na 4.0.4 był zdecydowanie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można instalować na Karcie SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Anaba
    Potwierdzam, dźwięk na sluchawkach jest masakryczny. Na 4.0.4 był zdecydowanie lepszy.

Dokładnie!!! Co się stało z dźwiękiem na słuchawkach?? Dzisiaj zaktualizowałem w T Mobile do 4.1.4 i dźwięk na słuchawkach stracił całe dolne pasmo, brzmi to jak z taniego radyjka. Przez ten szit straciłem wszystkie kontakty i zainstalowane apki, kontakty eksportowałem na kartę sd przed przywróceniem ale przywróciło mi tylko adresy email :/ 500 numerów stracone.. Jest na to jakaś rada? Już olewka z tymi numerami ale słuchałem dużo muzyki na moim DX ale teraz to się normalnie nie da!

Witam wszystkich, to mój pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam - sytuacja jest krytyczna. Nie to, żebym zniechęcał do aktualizacji (niektórzy zdają się nie mieć problemu, albo jeszcze tego nie ustalili) ale w moim przypadku ta "aktualizacja" nie wprowadziła NIC dobrego, a fajny, sprawny telefon zamienił się w kupę złomu.

Może troszkę noszą mną emocje, ale dźwięk jest TRAGICZNY i jeśli poprawka nie wyjdzie w ciągu dnia lub dwóch, to może zrobić się lekka afera. Żałuję wykonania aktualizacji i czekam na rozwój sytuacji. A zastąpienie w podstawowym motywie koloru zielonego niebieskim to kolejna (jak dla mnie) mega porażka. Niby bardziej androidowy, ale mnie do teraz razi w oczy.

PO-RAŻ-KA.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tmobile nie ma jeszcze update. Przynajmiej mnie.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miało być pięknie a wyszło jak zawsze...;)

nie chce mi się przeglądać ale ostanie posty z problemem dźwięku mają Playowcy... czyżby tylko?

jak ktoś z z innej sieci ma niech potwierdzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi