Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Anaba

No cóż jak widać.. jest! Nie mam większych zastrzeżeń, podmiana zielonego niebieskim trochę faktycznie razi w oczy ale co się tyczy jakości muzyki to jest to PORAŻKA!!!!!!!! Kto chce sprawdzić jak to brzmi to zapraszam, włączcie sobie jakiś player z korekcją graficzną i wytnijcie wszystko poniżej 400-600Hz.

Jeszcze 3-4 dni jestem w T Mobile, za chwilę przechodzę do Play. Jestem totalnie wku........!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dźwięk jest fatalny... Oprogramowanie z Play. Naprawdę tragedia... Dzwoniłem do HTC jakieś 10 minut temu. Ponoć dopiero jedna osoba dzwoniła do nich dzisiaj w związku z problemami z dźwiękiem... Miła pani powiedziała mi również że mogę oddać telefon do JEDYNEGO serwisu htc w Jankach pod Warszawą i tam z miłą chęcią to naprawią :) A dokładniej zrobią downgrade do 4.0.4. Taką wiadomość dostałem po długim tłumaczeniu, iż oprogramowania nie naprawia się śrubokrętem :D Więc jeżeli chcemy szybkiej poprawki to chwytajcie za telefony i dzwonimy na numer 224863297 (HTC Polska) z pretensjami oraz z pytaniem o to gdzie złożyć skargę i czy rzecznik praw konsumenta pomoże :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli mam kartę z Play, a telefon obrandowany z T-mobile to tak jak by był w T-mobile i aktualizacja bedzie wtedy gdy wypuszczą dla T-mobile?

Notatka od Moderatora: qwed
    wykrzyk.png Nikt tego nie wie, nie jesteśmy wróżkami
    Edytowane przez qwed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, widzę, że nie tylko ja postanowiłem interweniować u źródła. Od obsługi dowiedziałem się, że należy wykonać factory reset, przy czym człowiek z którym rozmawiałem zdawał się improwizować. Powiedział jasno, że NIE ma pewności, że to pomoże, ale warto spróbować.

Jak na mój gust, to wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, ale na max nie profesjonalnym. Człowiek dostaje oficjalny update nie po to, żeby później siedzieć i bawić sie w przerzucanie plików, kontaktów, app'ek, ustawień itd... Jestem grubo zawiedziony i na razie wstrzymuję się z factory resetem. Może zbombardowanie wsparcia technicznego telefonami przyniesie jakiś skutek. Myślę, że warto dać im do zrozumienia, że ich klienci mają problem, inaczej nie ma na co liczyć.

Idealnie byłoby, gdyby znalazł się ktoś ze "świeżym telefonem", kto może wykonać factory reseta i powiedzieć czy warto, ale jak to zwykle - nie piszą osoby, które nie mają problemu ;)

Pozdrawiam

EDIT:

A jeśli mam kartę z Play, a telefon obrandowany z T-mobile to tak jak by był w T-mobile i aktualizacja bedzie wtedy gdy wypuszczą dla T-mobile?

Update nie pochodzi od operatora sieci komórkowej, ale od producenta telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ma brandowy soft to aplikacje wypuszcza operator

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

acha ok, ale jak tak czytam posty to chyba się wstrzymam z aktualizacją:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym factory resetem to świetny pomysł! Sam na to bym nie wpadł... ale wpadłem :) I powiem szczerze. Jest ogromna zmiana! Musze kopiować z kompa kontakty, zdjęcia itp... Więc kilka minut w plecy. A dźwięk? Cudowny tylko bez basu... Nawet nie róbcie factory reset... NIC wam nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam na powrót telefonu z serwisu. (Wypalone piksele). Przed zdaniem zrobiłem factory reset więc jak tylko wróci to zaktualizuje oprogramowanie i zrobię FR. Niestety stanie się to dopiero w przyszłym tygodniu więc jak komuś nie szkoda apek i czasu to może się pobawić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tym factory resetem to świetny pomysł! Sam na to bym nie wpadł... ale wpadłem :) I powiem szczerze. Jest ogromna zmiana! Musze kopiować z kompa kontakty, zdjęcia itp... Więc kilka minut w plecy. A dźwięk? Cudowny tylko bez basu... Nawet nie róbcie factory reset... NIC wam nie da.

No, to pięknie.

Czyli co? Jedyną opcją przywrócenia telefonu do jakiegoś sensownego działania bez utraty gwarancji jest oddanie go do serwisu, po to, żeby ktoś wykonał downgrade do 4.0.4 i odesłał za 3 tygodnie? Buhahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jeszcze pytanko: ten kiepski dźwięk jest na stockowym odtwarzaczu, czy może próbowaliście innych, i też jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi