Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Poza problemem z basem w słuchawkach i paskiem powiadomień dochodzi dużo wolniejsze jak dla mnie działanie całości. Baterię żre jak opętany i nie da się włączyć wibracji klawiszy przy pisaniu sms-a :< ogólnie więc ta aktualizacja to był chyba błąd czekam co na to HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matteo

A co z tym nagrywaniem filmów ?

Jest lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abby
    nie da się włączyć wibracji klawiszy przy pisaniu sms-a :<

Ustawienia -> język i klawiatura -> nazwa -> wibracja potwierdzenia, odznacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A co z tym nagrywaniem filmów ?

Jest lepiej ?

Jeśli chodzi o filmy, to nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ustawienia -> język i klawiatura -> nazwa -> wibracja potwierdzenia, odznacz.

Właśnie lipa jest bo to ustawienie jako jedyne mam w negatywie i nie da się z nim nic zrobić na ice creamie było normalnie

Aha i zgłaszajcie problemy do HTC na numer 22-486-32-97 bo babeczka powiedziała, że im więcej zgłoszeń tym szybciej naprawią ewentualne usterki

Edytowane przez AndraKuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie lipa jest bo to ustawienie jako jedyne mam w negatywie i nie da się z nim nic zrobić na ice creamie było normalnie

Możesz wyłączyć ten feedback przy użyciu "trybu oszczędzania energii" (wysuń status bar i masz tam symbol bateryjki z liściem). Można też skonfigurować w opcjach elementy, które będą "oszczędzać" energię (min. "Wyłącz potwierdzenie wibracyjne"). U mnie akurat to działa ... w odróżnienia do innych - istotnych - elementów "smartfona".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie sknocili coś z beats audio. Poczekam na poprawkę.

Wysłane z mojego HTC Desire X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a z ciekawości jakie u Ciebie niedogodności ?

Notatka od Moderatora: qwed
    wykrzyk.png Nie dziękujemy w postach
    Edytowane przez qwed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ciekawe problem z dźwiękiem nie występuje przy słuchawce bluetooth.

Mam jednak wrażenie, że 4.1 zjada baterię...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam nabierać przekonania, że problem z dźwiękiem tkwi w plikach /system/etc/soundimage/srs_bypass.cfg oraz ../audio_effects.conf i cały katalog z bibliotekami /system/lib/soundfx. Poza tym, że przeanalizowanie składni pozwala na takie przypuszczenie, to zgadza się również data modyfikacji/utworzenia. Teraz jest tylko problem z prawem dostępu, inaczej można by łatwo podmienić pliki z Andka 4.0.4 ... Zawsze coś.

EDIT:

a z ciekawości jakie u Ciebie niedogodności ?

Nie jestem pewny czy to pytanie jest do mnie i czy moja rada pomogła, ale jeśli chodzi o moje niedogodności, to opisałem je chyba wcześniej. Chodzi głownie o muzykę i problemy z połączeniem przez USB (to już częściowo udało mi się "rozwiązać"). Do tego kwestie wizualne, ale to już - umówmy się - można przeżyć i nie wpływa na funkcjonalność sprzętu, choć nie powiem, że moje oko się nie przyzwyczaiło.

Czy mógłbym jednak z ciekawości i w celu przeanalizowania poprosić którego z posiadaczy DX z Andkiem w wersji 4.0.4 o zamieszczenie wyżej wspomnianych przeze mnie plików i katalogu w celu przeanalizowania i próby ustalenia czy to nasz winowajca? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Edytowane przez gdziesiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi