Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałam jeszcze aktualizacji, ale i tak jej pewnie nie zaistaluję, bo muzyki na DX słucham na okrągło.

Wydłubałam cały folder soundimage, soundfx i plik audio_effects.conf. do ściągnięcia tu: https://dl.dropbox.com/u/1947677/sound.zip

Ciekawa jestem, czy coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin forum pkt 4.6

Jestem bardzo wdzięczny, po powrocie do domu zajmę się tym i zobaczę co uda mi się ustalić, jednak obawiam się, że niewiele to pomoże osobom, które nie chcą utracić gwarancji. Mimo wszystko, wolę znać przyczynę ;) Pozdrawiam

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jednak wrażenie, że 4.1 zjada baterię...

Też mam takie wrażenie choć nie wiem właśnie na ile to jest subiektywne odczucie a na ile prawda bo teraz jednak inny wskaźnik jest i nawet spadek 1% jest widoczny zobaczymy po tygodniu użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slupek

U mnie DesireX się zaktualizował, ale nie działa mi niestety root. Zapomniałem wcześniej usunąć roota i w aplikacjach widnieje Superuser, nie można go usunąć.

Wgrałem neXusRecovery i dałem ponowną insalację SuperUser.zip, ale to nie pomaga.

Jak jest u Was z rootem?

Edit:

Znalazłem na XDA, tu jest "recovery fixed for JB":

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1840111&d=1364473024

Działa OK.

Edytowane przez slupek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ozzbi

A t-mobile jak zwykle śpi jestem ciekaw kiedy oni wypuszcza aktualizację grrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Tym razem dobrze wyszło, że zaspali. Gdybyś zrobił aktualizację, to teraz byś klął, że muzyki nie idzie posłuchać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Pewnie dodają swoje "super" dodatki do romu.:banghead:

Przy okazji, ile jest wolnego ramu po aktualizacji do jb?

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    priest

Taa na pewno bzdety z T-mobile muszą być dodane i jak zwykle T-mobile na końcu :) ale pewnie żaden plus z tego nie będzie bo nie obejdzie nie bez jakiejś kichy :) a tak w ogóle jak się sprawuje nowy software

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem fragment, który moim zdaniem odpowiada za niepoprawne funkcjonowanie dźwięku przy użyciu słuchawek, jednak jego edycja (nadpisanie pliku w katalogu systemowym) jest możliwa jedynie z uprawnieniami roota. Idę po buteleczkę szkockiej i przemyślę czy aż tak bardzo zależy mi na gwarancji ;) Chyba, że jest ktoś, komu na pewno nie zależy i jest gotów spróbować mojej metody podmiany pewnego pliku. Nie sądzę, żeby był w stanie spowodować większe szkody :) Z drugiej jednak strony wydaje mi się, że mój pomysł jest na tyle prosty, że aż dziwne, że na xda nikt tego nie zaproponował. Mimo wszystko, jeśli jest ochotnik, to proszę o zgłoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wielu narzekań użytkowników, którzy ściągnęli aktualizację - postanowiłem przetestować ją na swojej skórze. Stwierdzam, że faktycznie narzekania są zasadne. Nie zmieniło się generalnie nic na korzyść, dodano jakieś małe zmiany kosmetyczne, poza tym, to co zdążyłem do tej pory zauważyć i już mnie irytuje:

- zmniejszony rozmiar klawiatury

- dodanie w obszarze powiadomień opcji "oszczędzanie energii", opcji, której, nie da się z tych powiadomień usunąć

- beznadziejna jakość dźwięku na słuchawkach

- zmiana rozmiaru czcionki w wiadomościach, teraz "mały" rozmiar czcionki odpowiada przynajmniej "średniemu" ze starych ustawień

- dodanie nowego wyglądu galerii, który jedynie komplikuje sprawę - teraz, aby zobaczyć zdjęcia z telefonu trzeba wykonać jeszcze jeden krok, zanim zobaczymy Albumy - trzeba wejść w zakładkę "Mój telefon"

- zauważalne spowolnienie systemu - lekkie przycięcia przy przewijaniu ekranów, listy kontaktów etc.

Załączam kilka screen'ów, dla zainteresowanych.

Reasumując, daję HTC 2 tygodnie na poprawę tej "aktualizacji", jak nic w tym kierunku nie zrobią to wgrywam ROM'a, chociaż postanowiłem sobie, że nie będę się w to bawił..

post-36744-14255720688485_thumb.png

post-36744-14255720688765_thumb.png

post-36744-14255720689007_thumb.png

post-36744-14255720689212_thumb.png

post-36744-14255720689422_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi