Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Była już tutaj ta lista. Wyciek,jak wyciek. Przecież mógł to zrobić jakiś noob dla picu,ale nawet jeśli to niczym szczególnym 4.1 nie poratuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie macie co się łudzić, aktualizacji nie będzie. Ta firma was olewa po całości. Chcesz mieć wsparcie? Trzeba było kupić One X lub One S a nie jakiegoś desire x dla najuboższych :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>Reg pkt 4.6<

Nie zgrywaj takiego ważniaka. Z tego co widać posiadasz one v, a ta słuchawka jest z niższej półki niż desire x. Co do reszty twojej wypowiedzi zgadzam się.

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie macie co się łudzić, aktualizacji nie będzie. Ta firma was olewa po całości. Chcesz mieć wsparcie? Trzeba było kupić One X lub One S a nie jakiegoś desire x dla najuboższych :oczy:

Każdy kupuje na co go stać a takie wypowiedzi tylko świadczą jak uboga jest twoja głowa w rozum.

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak mnie wkurrrrr....hymmm wkurzyłeś tym co napisałeś tak się składa że seria desire to jest jedna z najlepiej wspieranych serii z htc(np desire s ostrzymał aktualizację do ics) dla najuboższych telefon z dwoma rdzeniami androidem 4.0 beast audio (który wyjątkowo dobrze gra na hdx) super ekranem.... w prównaniu do one v który jest jakąś pomyłką ja telefon z jednym rdzeniem i to 1GHz to miałem jakieś 2-3 lata temu i już wtedy nie była to jakaś super nowinka i jak gościu z takim szajsem za gównianą złotówkę może coś takiego pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wkurzajcie się tak. Nie wyczuwacie ironii? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ic3ek

No i jak zwykle . Ile ludzi tyle zdań, karzdy potrzebuje telefon w innych celach. Jednego stać na drogi "wypasiony" telefon drugiego nie, i telefon wystarcza mu z niższej półki i jest z niego bardzo zadowolony. Wsparcie jest dla wszystkich tel. Ale w różnych zakresach, wszystko głównie zależy to od tegyo ile ludzi będzie uzytkowalo telefony. Czym więcej tym firma rzetelnie podchodzi do tematu. Ale jak to mówią i tak znajdzie sie ktoś kto będzie uważał inaczej.

Podsumowując czas pokaże co będzie sie działo. Fakt jest tylko taki że telefon jest swierzy a już dostał jedną aktualizację. Więc poczekajmy powinno być lepiej. W niedługim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizację ... a możesz powiedziec,jaką i gdzie sprawdzić swoją obecną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

HAHA przeczytaj instrukcję ;);) ... ustawienia - informacje .... tam szukaj :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ic3ek

Aktualizacja jest z oprogramowanie 1.14 do 1.18 i jest ogólnie dostępna. Wystarczy wejść w ustawienia tel. Oprogramowanie i tam masz aktualizacja oprogramowania.

Jak masz brandowany tel. To jest napewno, a jak nie to chyba też ale niech inni sie wypowiedza. Co aktualizowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi