Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

VTrT

Czekam, aż T-Mobile się ruszy, tak przy okazji, czy root, zrobiony na 4.0.4 przetrwa po aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BeBop, nie ma sprawy, w razie jakichś pytań, próśb o więcej screen'ów, piszcie, odpowiem. I apeluję do wszystkich, abyście dzwonili do HTC na infolinię, albo drogą mail'ową zgłaszali problemy z aktualizacją. To niedopuszczalne żeby wypuszczano takie buble, o kwestii jakości dźwięku już nie wspomnę, bo stara suszarka mojej babci brzmi milej dla ucha, tym bardziej to żenujące, że telefon firmuje technologia dźwięku - Beats Audio :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abby

Czy ktoś jeszcze ma problem z łączeniem przez USB i opcją przekazywania internetu z komputera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się tylko zastanawiam czy nikt odpowiedzialny na tworzenie wersji na DX nie wgrał tego do modelu testowego żeby zobaczyć czy działa bo ja dla mnie wygląda to tak wgraliśmy, działa nie do końca fajnie, ale cóż puszczamy do ludzi zobaczymy co powiedzą :mad: Dzwoniłem dziś do HTC i Pani powiedziała, że jestem pierwszą osobą, która zgłasza usterki audio, wolne działanie, wadliwy pasek powiadomień oraz szybsze zużycie baterii choć to ostatnie to muszę faktycznie potestować bo po jednym dniu nie jestem w stanie tego stwierdzić na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli po dokonaniu aktualizacji dźwięk w Waszych telefonach pogorszył się, to radzimy skontaktować się z naszym serwisem. Zadzwońcie do nas pod numer telefonu +48 22 703 41 00 lub skontaktujcie z supportem online www.htc.com/pl/support/ i Kontakt Nasi specjaliści zrobią wszystko, by wyjaśnić problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza problemem z jakością dźwięku dziś okazało się, że aktualizacja nie naprawiła problemu z zawieszaniem się odtwarzacza muzyki. Po kilkunastu minutach grania odtwarzacz po prostu przestaje odtwarzać muzykę...m a s a k r a. Też dziś dzwoniłem do htc, powiedziano mi że zbierają "eskalację" problemu, i że problem z jakością dźwięku zostają na bieżąco przekazywane "inżynierom", i że "na dniach" zostanę poinformowany o rozwiązaniu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie na maila odpisano, że sugestie zostaną przekazane dalej. Trzeba ich dzielnie atakować, to może się wezmą do roboty. Jutro dzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No trzeba trzeba bo prawda jest taka że ta aktualizacja to czysta kpina..p.s. czy mieliście/macie problem z zawieszaniem się odtwarzacza w trakcie słuchania muzyki i czy ewentualnie komuś ewentualnie udało się go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Nie ma potrzeby pisać postów o tym samym co chwilę (będą usuwane), tylko trzeba wysyłać skargi do htc. Poczytajcie dział One S ile było błędów po aktualizacji do JB, pisanie pomogło i została wydana aktualka która naprawia większość błędów (oczywiście nie wszystkie)

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=270647

HTC One S & Tapatalk 2 Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z użytkowników, próbował instalować inny launcher? Może to przycinanie o którym mówią niektórzy to wina zaktualizowanego Sens'a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi