Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

A ta aktualizacja coś zmienia w telefonie, czy tak po prostu sb jest? W opisie jest napisane ,iż dodaje nowe opcje do aparatu i poprawia stabilność systemu , ale czytałem gdzieś,że np do aparatu tak naprawdę nic nie daje.

I to samo pytanie odnośnie aktualizacji oprogramowania , zwiększa ona wydajność telefonu ?

Edytowane przez Piotrek1995312

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ic3ek

Ją już też sie o to pytałem i urzytkownicy nie zauważyli żadnych widocznych zmian po update. Ale w opisie jest zamieszczone kilka info, co zostało zmienione, wie. Napewno jakieś poprawi są.

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim wypadku coś pomogła, bo przed aktualizacją telefon dwa razy zawiesił mi się tak, że nic nie mogłem zrobić i musiałem wykonać "abordaż" na baterię :E. No i miałem jeszcze parę razy komunikat o nieprawidłowym działaniu jakiegoś procesu. Po tej aktualizacji mam święty spokój. Czy szybkość się poprawiła? Nie zauważyłem. Telefon dość intensywnie używam, bo ciągle jest używana nawigacja i jednocześnie dużo dzwonię. Jeżdżę w kurierce. Telefon daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi od czasu do czasu wyskakuje błąd "nie można odtworzyc tego typu audio"....o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XDA ktoś twierdzi że Desire X dostanie 4.1 bo pisał na chacie z obsługą HTC. Postanowiłem to zweryfikować i w sumie niczego takiego się nie dowiedziałem.

" Obecnie posiadamy potwierdzone informacje dot. modelu One X oraz One S. Inne modele są obecnie w fazie testów. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Na niemieckiej stronie chip.de pojawił się artykuł na temat jelly bean dla Desire X :) Wszystko wskazuje na to, że powinniśmy dostać oficjalny jb na nasz telefon :rolleyes:

http://www.chip.de/news/HTC-Desire-X-Android-4.1-mit-Sense-4-kommt_59930511.html

Wysyłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W recenzji hdx na mobzilli pan recenzent wspomniał że należy się spodziewać aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kysu

A zdajecie sobie sprawę, że JB niesie za sobą zmianę w postaci zablokowania możliwości instalacji aplikacji na karcie pamięci? Desire X ma zaledwie 1gb pamięci dostępnej dla użytkownika... wystarczy dobra mapa do nawigacji i po pamięci. Zanim zdecydujecie się na aktualizacje, sprawdźcie wcześniej czy jest to dobre wyjście. Jeśli deska nie dostanie pełnego Sense, to nawet nie myślę o rezygnacji z 4.0.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i warto jeszcze wspomnieć że 4.1 nie wspiera Adobe Flash Playera. Jak się mylę to mnie poprawcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kysu

Flash player dla mnie jest nieistotny i tak działa słabo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi