Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

rogio2

1 Co do instalacji na karcie SD od tego są programy by apk przenieś ludzie z ty dadzą radę,

2 Flash Player a na co to komu ,przynajmniej nie będzie fajansowych reklam w przeglądarkach,a i tak jak kolega napisał działa do kitu

3 Nikt nikogo nie zmusza do instalacji JB.....:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, każdy zwraca tylko uwagę na reklamy a ja poczułbym się trochę pozbawiony pewnej części internetu w telefonie bo jak narazie jest trochę stron we flashu.

Jeszcze można dodać że internet żyje z reklam, z opcją flasha możemy ją wyłączyć. Bez flasha będzie pewnie integrowana ze stroną i już się bez niej nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można doinstalować flash player na jb,instalka na xda,także płakanie i wypominanie,że nie będzie flash'a to schowajcie między bajki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

mariwydra dokładnie chłopie...;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z tym instalowaniem na karcie pamięci w JB? Brat ma wgrany przeciek 4.1 Na SGS2 i aplikacje normalnie mu się instalują więc kolega Kysu chyba coś pomylił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Myślę że najpierw musimy mieć JB na nasz fon,dopiero można będzie coś powiedzieć ...:mur:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jelly bean to jelly bean... nieważne chyba na jakim telefonie. Inni mogą instalować na SD a na htc niby miałoby to być niemożliwe... informacja wyssana z palca :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro na JB nie ma Flasha to po co w HOX`e z stockowym JB w menu stockowej przeglądarki ptaszek przy opcji "Włącz odtwarzacz flash" ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kysu
    Jak to jest z tym instalowaniem na karcie pamięci w JB? Brat ma wgrany przeciek 4.1 Na SGS2 i aplikacje normalnie mu się instalują więc kolega Kysu chyba coś pomylił?

Skoro nieoficjalny rom, to jest zrootowany telefon, więc o czym tutaj mówimy?

"Do grania w gry na Note II zniechęciła mnie jeszcze rzecz – ograniczenie wewnętrznej pamięci. Galaxy Note II ma jej tylko 10,36 GB, a w Androidzie 4.1 nie ma już możliwości przenoszenia aplikacji na kartę pamięci – Samsung też nic z tym nie zrobił. Nie zrobili też producenci gier, jak Gameloft, którzy nie dają użytkownikowi wyboru – dane gier automatycznie ładowane są do pamięci wewnętrznej. Kilka tytułów po 1-3 GB potrafi momentalnie zapchać pamięć."

Po zrootowaniu telefonu jest możliwość podmiany pamięci, tak aby tel widział kartę sd jako pamięć wewnętrzną.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, kompletnie zapomniałem że ma roota. Kurde no to mnie kolego 'pocieszyłeś' ...jak faktycznie tak będzie to właśnie przestałem czekać na JB. :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi