Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ciekawe czy z aktualizacji do JB, dostaniemy nieokrojone sense. Moim zdaniem to mało prawdopodobne. A co wy sądzicie? Co nowego może przynieść Jelly Bean?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię żeby dali Full Sense. Wszyscy narzekają że ma okrojony sense a ja się trochę ciesze - mam wrażenie że nakładka jest 'lżejsza' i nie zamula telefonu. Może dlatego że nigdy wcześniej nie używałem htc i nie poznałem mocnych stron ich nakładki. Jedyne czego mi brakuje to 'Live wallpaper' przy wyborze tapety z personalizacji.

Teraz pytanie ode mnie, wiem że Jelly Bean ma funkcje że jeżeli patrzymy na ekran to nie gaśnie. Co telefon wykorzystuje żeby takie coś działało? Bo jak wykorzystuje przednią kamerę to można się pożegnać z tą funkcją - a bardzo fajna rzecz.

A co nowego może przynieść Jelly bean, może Desire X będzie chodził jeszcze szybciej bo to w końcu 'project butter'. Telefon z pewnością będzie wydajniejszy, może poprawią zarządzanie energią. Najbardziej zaskoczyłoby mnie gdyby wraz z aktualizacją można było nagrywać w 720p jak to miało miejsce w starym Desire. Gdzieś czytałem że można to osiągnąć ingerując w oprogramowanie - tym bardziej że procesor jest dwu-jajowy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rogio2 podasz źródło tej informacji o I kwartale ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa dni temu dzwoniłem do HTC i dostałem takie info jakie jest ogólnie dostępne czyli "testujemy które telefony dadzą radę z JB"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

przynajmniej coś robią ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kecaw
    Dwa dni temu dzwoniłem do HTC i dostałem takie info jakie jest ogólnie dostępne czyli "testujemy które telefony dadzą radę z JB"

Możesz podać nr na jaki dzwoniłeś? Gdzie go znalazłeś?

Głupie pytanie, znalazłem dane kontaktowe. :idiota:

Edytowane przez kecaw
    Głupie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to info, że testują modele to już dawno można było przeczytać w sieci. Pocieszające jest to, że telefon nie jest z góry skazany na brak aktualizacji.

Jeżeli macie jakieś uwagi co do braków w sofcie to można to zgłaszać do nich i jak się nazbiera odpowiednia ilość ludzi którym cos przeszkadza to oni przy kolejnej aktualizacji mogą dodać opcje.

Mi osobiście przeszkadzają emotki, bo nie ma opcji, żeby je wyłączyć. I uproszczona obsługa znaków by się przydała.

Co jak co ale żeby nowy telefon nie miał takiej opcji? Użyjesz polskiego znaku i już sms ma max 70 znaków...

Na pewno jeszcze do nich zadzwonię w wyżej wymienionej sprawie. Przydała by się jeszcze opcja, żeby np korzystał z kontaktów wybranych przez użytkownika. Czyli kontakty google lub karta sim. Bo teraz w dialerze mi się dublują kontakty. Bo znajduje mi kontakt w koncie google i na karcie sim. Denerwujące jest to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Do wycinania znaków służy program do smsów a nie klawiatura, co do kontaktów to: wejdź w nie na górze po lewej masz napisane książka kontaktów kliknij na nią i tam masz opcję do wyboru co ma pokazywać (sim, telefon i google) ;)

HTC One S & Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co mówisz nie działa przy inteligentnym wybieraniu, czyli wybieraniu numeru poprzez dialer używając tak jakby slownika t9, przykładowo chcesz zadzwonić do użytkownika Kuba i naciśniesz 5822.

Ten program do wycinania znaków współpracuje ze sandardową obsługą sms? Nigdy czegoś takiego nie instalowałem i nie wiem jak to działa. Masz jakiś konkretny program na myśli?

W poprzednim telefonie miałem do wyboru uproszczony zestaw znaków normalnie w ustawieniach telefonu. Dziwię się , że tu nie ma czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To co mówisz nie działa przy inteligentnym wybieraniu, czyli wybieraniu numeru poprzez dialer używając tak jakby slownika t9, przykładowo chcesz zadzwonić do użytkownika Kuba i naciśniesz 5822.

Działa,pewnie coś źle robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi