Skocz do zawartości
Seger303

Htc desire x-aktualizacja do jelly bean?

Rekomendowane odpowiedzi

post-50582-14255717231754_thumb.png

post-50582-14255717231548_thumb.png

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fyms

Wiadomo coś z aktualizacją do JB lub czy zbliża się jakaś konferencja HTC?

O dziwo słabszy Samsung Ace 2 spodziewa sie aktualizacji, czemu cisza na temat Desire X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj wątek, poszukaj w google i poczytaj na xda.

Nasz też się spodziewa, a czy dostanie to już całkowicie inna bajka.

Mimo wszystko mam nadzieję, że dostaniemy JB i będzie dopracowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie i panowie doskonała wiadomość :) Jest już aktualizacja do 4.1. Wczoraj zaszedłem do salonu t-mobile żeby obejrzeć telefony bo niedługo czeka mnie wymiana. Na stojaczku stał włączony desire x, który wyświetlał aktualizację do pobrania. Był połączony z siecią przez wifi, wchodzę w menu sprawdzam wersję i widzę 4.0.4 ics, Z ciekawości włączyłem aktualizację i czekałem na efekt, miała około 40 kilku mega. Ściągała się dłuższą chwilę, później się instalowała, telefon się zresetował. Sprawdziłem jeszcze szybko wersję (bo człowiek w salonie zaczął się krzywo spoglądać jak tak stałem i stałem przy tym telefonie) tak czy inaczej widniało tam 4.1 :)

Także na dniach powinna pojawić się u wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś 100% pewien, że to Jelly Bean? Nigdzie nie ma nawet oficjalnej decyzji jaki będzie los Desire X do 4.1

Coś dziwne się to wydaje żeby tak bez echa wypuścili aktualizację. Raczej by było głośniej o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ze 20 minut dłubałem w telefonie, bo akurat w salonie mieli tłum, też czekam czy wyjdzie aktualizacja i śledzę temat na bieżąco. Dla tego jak zauważyłem że jest jakaś aktualizacja, to postanowiłem to sprawdzić. Przed kliknięciem było 4.0.4 a później na szybko zerknąłem i widziałem 4.1. Nie miałem bardzo czasu sprawdzić tego dokładnie bo ludzie wyszli i pracownik w salonie osaczał mnie, jakbym chciał coś ukraść, no bo chwilę już tam stałem. Na 90% jestem pewien że to była aktualizacja do 4.1. Pamiętam aktualizację wildfire s do andka 2.3.7, też miała ponad 30 mega, późniejsze mniejsze aktualizacje różnych składników miały po kilka mega, więc nie wydaje mi się żeby jakaś drobna aktualizacja miała ponad 40 MB. Jak będę następnym razem w tym salonie, sprawdzę dokładnie, zrobię zdjęcie czy coś ;) Z tego co widziałem przy włączaniu, soft był brandowany, może więc t-mobile powoli wypuszcza brandowanego 4.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tsc

Wszystko fajnie. Tylko skoro w sklepie T-mobile telefon został zaktualizowany to dlaczego nikt jeszcze nie miał możliwości zaktualizowania telefonu do 4.1? Ja sam jestem na customie także nie sądzę żebym został powiadomiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety obawiam się, iż owe 4.1 dotyczyło wersji Sense. Chciałbym być złym prorokiem, ale nie sądze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adrinm

Mam telefon z T-Mobile i nie pokazuje mi żadnej aktualizacji wersja systemu to 4.0.4 a HTC Sense to 4.1 i to może o tą aktualizację chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższym czasie postaram się to sprawdzić dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi