Skocz do zawartości
Hajdzik

Nowa bateria - jaką wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja bateria jest już na wyczerpaniu, prawie nie żyje. Nawet na kernelu .32 jeśli tylko sprawdzam godzinę to jakoś 1 dzień (ok. 10h) wytrzyma, ale jeśli wejdę na neta to leci na łeb na szyję. Znalazłem na allegro takie: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Mógłby ktoś doradzić, którą wybrać? Czytałem pozytywne opinie o andidzie Bateria ANDIDA 1800 mah LG GT540 SWIFT (2805502765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale także o maximusie. Jeśli ktoś mógłby doradzić to fajnie by było gdyby podał linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Tylko Maxximus 1700 mAh z 12-miesięczną gwarancją ;) Jest ona sporo tańsza od Andidy, ale pod względem jakości dorównuje oryginalnemu produktowi LG. Nadal mi "trzyma" bardzo dobrze, choć korzystam z niej od jakiegoś roku.

Przykładowa aukcja; Bateria LG GT540 SWIFT GW820 LGIP-400N 1700mAh (2775836383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem sobie dzisiaj takie: Bateria GT IRON LG GT540 Swift GW820 1400mAh (2740523066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .

Z tym że nie na allegro,ale w sklepie na mieście,za 35zł.

Ma 1400mAh,IRON,zobaczę jak się będzie sprawować.

Najpierw muszę ja 3 razy sformatować.A propos, na instrukcji pisze że trzeba beterię uformować 3 razy po 12 godz przy wyłączonym telefonie.Jak wiadomo GT540 po podłączeniu kabla sam się włącza,to jak ja mam to zrobić przy wyłączonym telefonie? Czy to ma jakieś znaczenie czy będzie wyłączony,czy będzie leżał przez te 12x3 włączony,ale nie będę na nim nic robił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze baterie się jak już coś formuje a nie formatuje. Po drugie baterii litowo jonowych nie trzeba formować.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba,bo tak pisze w instrukcji:muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Jeżeli masz wgranego Androida 2.1, nie powinieneś mieć problemów z ładowaniem Swifta bez jego uruchamiania. Zaciekawiła mnie ta bateria "Iron". Osobiście nie wydałbym 35 zł na tego typu zamiennik.

Baterii litowo-jonowych nie trzeba formować, jednak jak to zwykle bywa; człowiek woli być pewien, że zrobił wszystko, jak producent nakazał :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rollu

Głupoty pisane przez producentów baterii... Nic nie trzeba formowac, nawet nie powinno się jej rozładować do końca zbyt często. Maxximus to najlepsza, a zarazem najtańsza bateria dla tego telefonu. Miałem Maxximus i bardzo dobrze wspominam te baterie, w porównaniu do Andidy są super, andide też miałem :). Pozdrawiam!

Wysłane z mojego Galaxy Ace 2 z Tapatalk i SwiftKey 3 :) !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja także poszedłem za waszą radą i w poniedziałek zamowilem maxximusa. Mam nadzieję, że będzie dawał radę bo obecnie na mojej pomimo kernela.32 z endomondo to nie mogłem sobie pobiegac.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wam się spisują te baterie zamienniki a może lepiej kupić oryginał bo już u mnie bateria trzyma 1h po naładowaniu >:( więc pora ją zamienić na nowszy model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tego maxximusa i po miesiącu sa dalej trzyma dobrze, tzn 2 dni spokojnie.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi