Skocz do zawartości
Woytec

"Brak Karty Sim"

Rekomendowane odpowiedzi

Woytec

Witam, mam problem z telefonem (LG GT540) a dokładnie telefon nie wykrywa karty sim (Era) wyskakuje komunikat "Brak Karty Sim" a przez cały czas tej karty używałem. Myślałem że to błąd karty ale gdy włożyłem inną też z Ery to ten sam komunikat się pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A spróbuj włożyć z innej sieci, jeżeli nie pomoże to przedmuchaj styki (albo postaraj się je w inny sposób przeczyścić) ajak nie to wipe a w ostateczności czeka go wizyta w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    numspi

Co powiecie na taka sytuacje - w s4 pojawił mi sie komunikat brak karty więc przełożyłem inną by sprawdzić telefon i okazało sie ze telefon jest ok i pojechałem do play wymienić kartę - wsadziłem ja do telefonu i dalej mi nie działa pomyślałem że ze wsadzę ją do innego telefonu a tu sie okazało że karta jest ok tym samy wsadziłem do mojej s4 kartę z innego tel i tu ku mojemu zdziwieniu wszystko jest ok wiec znowu wsadziłem moja kartę do mojego telefonu i dalej nic - wszystkie karty działają na moim telefonie tylko nie moja natomiast moja działa na innych telefonach tylko nie na moim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi