Skocz do zawartości
Shamman

Pogłos (echo) w telefonie po stronie rozmówcy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to na pewno nie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szaleństwo z podsłuchami :) na podsłuch trzeba sobie zasłużyć :) a echo jest związane z infrastrukturą sieci gsm. Wystarczy że operator coś konserwuje i sieć nie pracuje jak powinna. Albo gdy czegoś zapomni konserwować ... .

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmieniłem rom i pogrzebałem i pogłos zniknął, nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie pomogło, zainstalowałem rom z Samfirmware.com.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Od grzeje kotleta. Mam praktycznie ten sam problem. Telefon 2tyg wszystko super tylko rozmówcy narzekają ze słyszą siebie samego :-\

Telefon z play. Soft org. Me2

Ja słyszę super. Miał ktoś podobny problem? Nie chciał bym oddawać na gwarancję, ale chyba będę musiał. Zmieniać soft tez nie bardzo bo potem dużo zabawy z zacieraniem śladów :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnego zacierania. Wgraj najnowszy ME6 z Sammobile przez Odina. Ja tez miałem soft Play. Wgranie softu stockowego Samsunga z Sammobile nie NABIJA licznika i NIE MODYFIKUJE statusu, pozostaje Official ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie mówią, wgrałem i cieszę się dopiero telefonem i mam spokój z rozmowami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aceo

Pogłos w telefonie pojawia się w sytuacji kiedy mikrofon słyszy dźwięk głos z słuchawki  i może dochodzić do sprzężenia zwrotnego, jeżeli ściszymy głośność słuchawki pogłos się osłabi lub całkiem zniknie.

objawem tego może być również podsłuch w telefonie  przez zainstalowanie aplikacji podsłuchowych typu spyphone takich jak https://spydrone.pl/

wygląda to gdy ktoś robi podsłuch rozmów na żywo lub wykonuje nasłuch otoczenia to objaw jest podobny do opisywanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi