Skocz do zawartości
billi

SMS niby jest a jednak go nie ma.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Ja takze mam taki problem z telefonem ze mam sms ktorego nie widac i nie da sie go usunac, znalałam juz rozwiazanie tego problemu , natomiast jestem zupełnie nie zaorietowana w tej kwestii , czy ktos mogłby bardziej szczegółowo napisac jak to rozwiazac??

Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardzo proste, musisz w Android Markecie (masz go wśród programów w Swoim GT540) odnaleźć, ściągnąć i zainstalować aplikację Reset Unread Sms. Uruchamiasz i jednym przyciskiem odznaczasz wszystkie sms'y jako odczytane - również ten, który nie jest nigdzie widoczny. U mnie zadziałało za 2 czy 3 razem, ale ważne że zadziałało. Ewentualnie po tej operacji odpal ponownie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradziłam sobie z tym problemem w bardzo podobny sposob tylko program który sciagłam w Markecie to SMS ERASER i działa w taki sam sposob ;)

Ale bardzo dziekuje za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem, pusty sms którego nie mogłem skasować. Sugerując się waszymi poradami skorzystałem z programu Reset Unread Sms i wszystko działa jak należy, sms już się nie pojawia w belce ;)

Program darmowy, do pobrania w Markecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reset Unread Sms - Android app on AppBrain  ten program jest darmowy radzi sobie wlasnie z takim klopotem.uwierz wystarczy go pobrac zadna skomplikowana sprawa mimmo tego ze ie jest w j.polskim ale dasz rade jedno klikniecie i ten problem znika na kazdym z telefonow posiadam ten program jest bardzo pomocny i szybko sie idzie pozbyc klopotu

Edytowane przez krzychy
    Usunięty odnośnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi