Skocz do zawartości
awiczuk

wiczyROM_V2.1_XXLSC_4.1.2[16.12.2012]

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

SuperSU musisz pobrać aktualizację z Google Play i później aktualizacja binarek. Co do Kiesa to mnie się łączy, ale ja mam BurtROMxxLSC . Miałem wiczyROM przez 1 dzień, ale wystąpiła paskudna zawiecha na napisie Samsung Galaxy Note. Nic nie pomagało i musiałem zrobić full wipe, a że miałem ponad setkę aplikacji, to trochę było przykro, pomimo backupu w TB. Teraz jestem na w/w ROM-ie (strasznie okrojony), ale to co trzeba, to ma i działa wszystko (trochę brakuje stockowego widgetu pogody, ale ja i tak używam HD Widgets).

Da się wgrać ROM bez roota?

Nie da się. Bez roota zostaje KIES i PC Odin.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze Was o pomoc, co to jest i gdzie tego szukać:

format data system preload

wiele romów tego wymaga ale za boga nie mogę tego namierzyć czy to w CWM czy romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w CWM, w podmenu format, to są chyba 3 różne formaty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brakuje mi w tym Romie stockowego dialera-tego niebieskiego. Może ktoś wyciągnąć z innego Romu?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

w pierwszym poscie dodałem link do dialera, oraz kilka innych modów.

Dlaczego nie ma widżeta do S-Terminarza (LiteROM 240)? Na liście usuniętych go nie widzę, czyżby na JB tego widźeta w ogóle nie było? Zastępniki Jorte lub acalendar mają dla wysokich rozdzieloczości paskudne widżety.

Jestem świeżakiem w Samsungach więc proszę nie [email protected] jak coś pokręciłem

Niektore widzety nie dialaja bez TW, a liteROM 240 dpi nie ma TW. do nich zalicza sie Acuweater i s-note.

Czy komuś udało się na tym sofcie podłączyć Kies przez USB?

Czy komuś działa Super SU? Ja mam komunikat "Aktualizacja SU binary" a na końcu "Niepowodzenie instalacji" a w konsekwencji nie mam uprawnień SuperUser-a (np. nie działa mobile ODIN)

Tak kies dziala. Przy zachowaniu prawidlowej instalacji romu wystarczy tylko zaktualizowac binarki su i wszystko dziala.

Czy instalowałeś z kernela Philz?Czy robiles full wipe + format?

---------------------------------------------------------------------------

Zmodyfikowałem troche pierwszy post. Linki do pobrania na dole postu.

---------- Post dołączono o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

prosze Was o pomoc, co to jest i gdzie tego szukać:

format data system preload

wiele romów tego wymaga ale za boga nie mogę tego namierzyć czy to w CWM czy romie.

W CWM po wipe data cache i dalvik wchodzisz w mount storage potem mount system/preload/data i potem format system/preload/data

Edytowane przez awiczuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak kies dziala. Przy zachowaniu prawidlowej instalacji romu wystarczy tylko zaktualizowac binarki su i wszystko dziala.

Miałem poprzednio N7000XXLA6 ze zrootawanym kernelem. Instalowałe zgodnie z instrukcją instalacji:

1. zapisujemy zip na karte pamieci.

2. wipe data, cache, dalvik

3. format system, preload

4. install zip z sdcard

5. reboot.

Bez preload - nie znalazłem tej funkcji

---------- Post dołączono o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Miałem poprzednio N7000XXLA6 ze zrootawanym kernelem. Instalowałe zgodnie z instrukcją instalacji:

1. zapisujemy zip na karte pamieci.

2. wipe data, cache, dalvik

3. format system, preload

4. install zip z sdcard

5. reboot.

Bez preload - nie znalazłem tej funkcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed instalacja romu wrzuc nowy kernel philz obslugujacy preload ( ukryta partycje) np dla xxlsa lub xxlsc. Potem reboot recovery i zrob format preload.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pliku host blokowany jest Onet "127.0.0.1 wiadomosci.onet.pl". Objawia się to tym, że strona główna się uruchamia ale nie można wejść głębiej - przynajmniej jeśli chodzi o newsy. Stary ale ciągle jary błąd adfree itp.

Oczywiście po wykasowaniu tej linijki problem znika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W s notes nie można nagrywać notatek głosowych do swoich bazgrołów, zamyka aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z uprawnieniami SuperUser-a wystarczyło ściągnięcie nowszej wersji SuperSu i reset Nota. Nawet nie było konieczności aktualizacji "Su binary". Dzięki.

Tylko co z Kies-em? (cały czas pokazuje "Łączenie") Jak przywrócić kontakty i etc. zarchiwizowane Kies-em?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w pierwszym poscie dodałem link do dialera, oraz kilka innych modów.

Niektore widzety nie dialaja bez TW, a liteROM 240 dpi nie ma TW. do nich zalicza sie Acuweater i s-note.

---------------------------------------------------------------------------

Zmodyfikowałem troche pierwszy post. Linki do pobrania na dole postu.

---------- Post dołączono o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

W CWM po wipe data cache i dalvik wchodzisz w mount storage potem mount system/preload/data i potem format system/preload/data

z której wersji Kies korzystasz?

również u mnie wisi na "łączeniu":(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi