Skocz do zawartości
awiczuk

wiczyROM_V2.1_XXLSC_4.1.2[16.12.2012]

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kernel, albo inaczej tu kernel nie pomaga. Zainstalowałem Ultimate N7000 XXLSC JellyBean 4.1.2 v5.1 OTA(nie zmieniałem jeszcze kernela) i po przywróceniu tych samych apek i ustawień z Tytanium Backup nie było żadnego problemu.

Co tu zawodzi oczywiście nie wiem, ale rom jest niebezpieczny. Pal 6 jak nie wstanie po flashowaniu gdy siedzi się przy kompie, ale jak zdechnie gdzieś komuś w trasie, zdala od PC?

Ja bym dołożył jakieś czytelne ostrzeżenie dla testerów co nie mają czasu czytać całego wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Zawieszał mi się kilka razy na różnych ROM-ach XXLCS. Czasem pomogło wipe dalvik i partition cache, a czasem nie. Dlatego zrobiłem backup ROM-u w CWM recovery i jak nic nie pomaga to robię restore w CWM i jak do tej pory sobie radzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł. Nigdy nie robiłem backupu w CWM i szczerze mówiąc musiałem doczytać kombinację klawiszy wejścia w CWM, bo do tej pory nie było potrzeby...

W CWM robisz backup wraz z ustawieniami wybranych aplikacji, czy hurtem wszystko co jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Robi się backup całego ROM-u. Z ustawieniami, kontaktami, SMS-ami, listą połączeń, tapetami, stanami gier. Oczywiście z momentu backupu. Po przywróceniu (restore) ROM jest w stanie jakbym przed sekundą go uzywał. Backup i restore trwają ok 10 min. i obraz jednego ROM-u może zająć nawet ponad 2GB pamięci (ja mam 4 ROM-y zapisane- 3 ICS 1-JB).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi