Skocz do zawartości
Singapjap

Karta pamięci 32GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuję kupić kartę pamięci do 32GB. Chciałbym by była trwała, szybka (co tam może jeszcze mieć?), nie zepsuła się np. po roku użytkowania lub wystąpiły by jakieś problemy. Nie wiem też jakie to ceny, pewnie bardzo duże. Jeżeli cena jest tak wielka, to myślę, żeby wybrać coś do 20GB, chyba, że różnica wtedy jest niewielka.

Czy po zamontowaniu takiej karty i umieszczeniu w niej danych np. o wielkości 5GB, telefon jakoś bardzo zwolni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoOx

Szczerze to jeśli chodzi o zwalnianie telefonu. To nie widzę dużej różnicy. Ja mam co prawda kartę 8GB ale mam około 3Gb małych plików po kilka Kb więc jest ich na tej karcie kilka tysięcy co jest najgorsze co może być do odczytu dla czego kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem sandisk ultra 16 gb ale tak się zastanawiam czy nie na wyrost. Po co komu taka pojemność. Zastanawiam się czy nie wsadzić jej do mp3 a ósemkę z mp3 do telefonu. Jeszcze nie kombinowałem z powiększeniem pamięci telefonu na tą z karty. Muszę nad tym przysiąść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że na początek powinienem używać do 6GB pamięci, jednak przez kilka lat mogą się nazbierać kolejne GB, a nie chcę czuć ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xarlos

Ja kupilem w sierpniu A-Data 32 Gb, class 10, uhs-I. podobno zapis do 21 mbps, odczyt do 32 mbps, ale na testerach z google play mam zapis 15-17, odczyt 24. Dla mnie wystarczajaca. Zakupilem za 89 zl +5 zl priorytet polecony. Ponieważ duzo slucham muzyki i ogladam filmów pamięć jest zajeta ok 21 GB. Telefon nigdy nie mial problemów z obsługa karty, wszystko ok.

Tapnięte z Xperii Tipo :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi