Skocz do zawartości
kalcia26

Problem z zasięgiem - telefon co chwila traci zasięg mimo iż na innych telefonach jest na full

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak widać na tym forum jestem nowa. Jestem też nową posiadaczką Defy. Jest to moja pierwsza styczność z androidem. I tu przechodzę do sedna sprawy. Od razu rzucił mi się w oczy zasięg. Wcześniej w noki e52 nie miałam żadnego problemu, zasięg moim domu praktycznie cały czas na full, a teraz w Defy maks to trzy kreski, z czego często gdy biorę telefon do reki zasięg spada do zera i mam ikonę czerwonego kółka albo plusa. Nie mam pojęcia czy to wina telefonu czy czegoś innego.

Edytowane przez kalcia26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaki operator komorkowy oraz jaki syyem ma defy?pytam,gdyz moze byl kupiony uzywany i ma cos innego wgranego przez poprzedniego wlasciciela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

sieć 2G czy 3G?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sieć play. tak, był kupiony używany, mam ustawione na 2G

wersja systemu Moto_Version.34.179.2.MB525.Retail.en.CEE

wersja systemu Android 2.2.2

Edytowane przez kalcia26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem z Xperią J. Mam telefon od tygodnia. Zasięg co chwila jest inny a w głównej mierze zerowy. Nie mogę zadzwonić ani nikt przez większą część dnia nie może się do mnie dodzwonić. Sieć mam zmienioną na 2G, poza tym po przywracaniu ustawień fabrycznych nic się nie zmienia (myślałem że cos może zainstalowałem co domyślnie ma opcje zmiany na 3G). Również zmiana karty nic nie daje?

Czy wysyłać to na gwarancję czy macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

spróbujcie ustawić 2G/3G (automatycznie) przynjamniej na próbę :) moze po prostu sieć 2G ma słabszy zasięg?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety próbowałem we wszystkie strony. Nawet w Łodzi był problem na mieście. Tel wysłałem na gwarancję - zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja odesłałam tel na gwarancji. jednak coś było z motką nie tak. teraz już jst wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukaszK
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    Problem z zasięgiem - telefon co chwila traci zasięg mimo iż na innych telefonach jest na full[/WARNZ] Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x