Skocz do zawartości
awiczuk

N7000XXLSA [JB 4.1.2][germany]

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, ma język polski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w007

Na jakiej stronie Samsunga? Zapodaj linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie instalowałem ale na pewno ma j. polski

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli tak to już o nim wspominałem, ale w wątku z ROMem Ultimate, więc post został usunięty. Jest to wersja wypuszcza na bardzo wczesnym etapie, więc system jest niekompletny i wiele opcji nie działa. Poza tym nie ma informacji czy kenel z tego ROMu jest bezpieczny, więc może być podatny na bricka. Nie działają na nim również MODy dostępne na JB bo jest to ROM odexed przez co nie ma możliwości manualnego uruchomienia tego co nie działa. ROM został udostępniony na potrzeby testów dla developerów, więc nie zaleca się jego instalacji osobom mało obeznanym w architekturze systemu Android.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel można wgrać bezpieczny odnem PhilZ-cwm6-XXLSA-XJB-3.71

Mody też tylko po jakiego grzyba jak jest LSC z działającym AF przy nagrywaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko mojego lapka doprowadze do porzadku po totalnym crash'u to zrobie go pod CWM i bedzie mozna spokojnie potestowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ze na forum mamy już dostępne takie dopracowane custom romy że nawet gdy okaże się iż samsung wypuścił oficjalny soft to i tak nie wniesie on zbyt wiele a raczej będzie okrojony w porównaniu z tym co mamy obecnie, multiwindow,airview,i wiele których nie używam osobiście tak więc po wypuszczeniu softu musimy sprawdzić czy jest w ogóle sens jego testu

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak juz jest, ze niewielka wiekszosc podnieca sie takimi dodatkami jak multiwindow,airview... tak samo TW i jego zbedne samsungowe dodatki,ktore spowalniaja,zacinaja i przeszkadzaja. Czesc tych osob chce jedynie by To wszystko bylo w Romie ale z tego w ogole nie korzysta. Szczerze powiem,ze mi osobiscie wersje romow wypuszczanych pod samsunga ( TW ) nie odpowiadaja. Buduje Romy jedynie z zamilowania i ciekawosci a takze dla innych uzytkownikow - TU niestety czasy gdzie budowalem customy dla i9000, sie skonczyly. Czasy swietnosci gdzie moje Romy byly na topie, gdzie liczbe sciagniec mozna bylo liczyc w tysiacach sie juz skonczyly i raczej pozostane na wersjach AOSP, CM I AOKP gdzie wiecej wdziecznosci jest pomagajac innym developerom.Pozdrawiam

Gesendet von meinem GT-N7000 mit Tapatalk 2

Notatka od Moderatora: Sekator
    wykrzyk.png Na tym poście proszę zakończyć tą dyskusję
    Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi