Skocz do zawartości
Joe Black

GTA Vice City 10th Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

s9ooy5WgdXhGsPS8HJzs8uVhsm7_dI0S7pZ-G88BdzLmrpc1UEfrs7dGjBkBU2PVsSg=w705

Google Play: klik

Opis: Witamy z powrotem w Vice City. Witamy w latach 1980.

Oto opowieść z czasów niesamowitych fryzur, przepychu i pastelowych garniturów. Opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt świata przestępczego. Vice City, potężna metropolia, ciągnąca się od plaż po bagna i od ekskluzywnych dzielnic po getta biedoty, to jedno z najbardziej zróżnicowanych, kompletnych i tętniących życiem cyfrowych miast w historii. Rozgrywka w otwartym świecie, połączona z ciekawą fabułą pozwala Ci korzystać z uroków miasta i podbić je w taki sposób, w jaki zechcesz.

Aby uczcić 10 rocznicę wydania gry, Rockstar Games przenosi Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia mobilne z wykorzystaniem grafiki HD, ulepszonym sterowaniem i mnóstwem nowych opcji, takich jak:

• Przepiękna, ulepszona grafika, modele postaci oraz efekty oświetlenia

• Nowe, precyzyjne opcje celowania i strzelania

• Personalizowany system sterowania

• Potężna kampania i wiele godzin rozgrywki

• Kompatybilne z bezprzewodowym kontrolerem MoGa oraz niektórymi padami USB

• Zintegrowano z efektami dotykowymi Immersion

• Dostosuj efekty graficzne dzięki personalizowanym ustawieniom

Obsługiwane języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, rosyjski i japoński.

Grand Theft Auto: Vice City jest już dostępne na następujące urządzenia:

Telefony Android: Motorola Atrix, Motorola ATRIX 2, Motorola ATRIX HD, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Tablety Android: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Motorola Xoom 2, Samsung Galaxy Tab 8.9, Samsung Galaxy Tab 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Xperia Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, Google Nexus 7, Google Nexus 10, Fujitsu Stylistic 10.1, Toshiba Excite

**Grand Theft Auto: Vice City opracowano z myślą o tych urządzeniach i testowano tylko na nich. Jeśli na liście nie ma twojego urządzenia, sprawdzaj aktualizacje listy na stronie support.rockstargames.com**

Aby uzyskać optymalną wydajność, zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia po pobraniu oraz zamknięcie innych aplikacji w trakcie gry w Grand Theft Auto: Vice City.

Zanim zainstalujesz Grand Theft Auto: Vice City, upewnij się, że masz co najmniej 1.5 GB wolnego miejsca.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rockstar:

We’re aware that some users have attempted to download Vice City: 10th Anniversary Edition from the Google Play Store and have experienced validation errors. Just to be clear: the game is not available for Android devices just yet, and if you’re seeing it listed on the Store then this is an error, and you shouldn’t attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is live and available to purchase.

Źródło: Screens from Vice City: 10th Anniversary Edition | Rockstar Games

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duobix

Ang:"We’re aware that some users have attempted to download Vice City: 10th Anniversary Edition from the Google Play Store and have experienced validation errors. Just to be clear: the game is not available for Android devices just yet, and if you’re seeing it listed on the Store then this is an error, and you shouldn’t attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is live and available to purchase."

Dla niezaznajomionych z językiem angielskim, tłumaczę:

"Mamy świadomość że niektórzy użytkownicy próbowali ściągać Vice City:10th Anniversary Edition z sklepu Google Play, i doświadczyli błędów

związanych z sprawdzaniem legalności. By rozwiać wszystkie wątpliwości: gra nie jest dostępna jak na chwilę obecną dla urządzeń z systemem Android, i jej obecność w sklepie wynika z błędu, nie zaleca się prób pobierania gry. Będziemy was informować na bieżąco, i damy wam znać kiedy grę będzie można kupić."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MuzGTG

Gra już oficjalnie lata na Google Play :) Kupiłem, zainstalowałem i na moim "Galaxy eS Czy" śmiga na maska bez żadnej zaciny. Dodatkowo napiszę, że osławioną już misję z helikopterem udało mi się przejść za drugim podejściem (za pierwszym podejściem robotnicy utłukli zabawkę młotkami). Może wpływa na to miał fakt, iż gram na padzie (Sixaxis Controller + pad do PS3), ale w takiej konfiguracji gra się po prostu wyśmienicie :)

Link do gry - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLnJvY2tzdGFyZ2FtZXMuZ3RhdmMiXQ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dulk9

Nie zwróciłeś uwagi na tragiczną jakość tekstur zwłaszcza podczas filmików na S3? U mnie jest tragedia, gierke mam oryginalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MuzGTG

@up

Rzeczywiście wszystko mam wymaksowane, a tekstury na niektórych autach/budynkach/ludziach potrafią być z deka tragiczne. Nie wiem czy jest to może spowodowane problemami technicznymi które miał Rockstar z wydaniem gry na Androida. Rozumiem przez to fakt, iż może teraz dla świętego spokoju wypuścili wersję lekko zubożoną w tekstury, a niebawem kiedy panowie z R* wszystko opanują wyjdzie jakaś aktualizacja która to poprawi.

Z drugiej jednak strony gra już ma swoje lata i to co teraz wygląda tragicznie 10 lat temu było na wyśmienitym poziomie.

Podsumowując jednak cieszę się z tak wydanych pieniędzy - gra jest klasykiem, przyjemnie się w nią gra szczególnie mając pada i podejrzewam że jeszcze wiele godzin przy niej spędzę :)

Pozdrawiam,

MuzG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zaluje wydanej kasy i calego tego czekania wszystko Smiga na full detalach I bez problemow z teksturami ;)))

Aaaa witamy w Vice City ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Misja z helikopterem była prosta. Ja przeszedłem za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak ktos przejdzie, to zaposa save?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lover

Grę zainstalowałem na Note II i niestety potwierdzam bardzo słabą jakość tekstur. Wydaje mi się, że wygląda to trochę gorzej niż GTA 3. Jednak do samego gameplayu (gram na ekranie a nie na padzie) czy płynności animacji nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi