Skocz do zawartości
Joe Black

GTA Vice City 10th Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

zloty

Ah te tekstury(wszechobecna pikseloza). Nie zauważyłem różnicy między framelimiter on i off. Muzyka z radio przerywa(słychać trzaski, szumy). Brakuje paska ustawiającego odległość pojawiania się pojazdów(nie jedź pcj-600 po przeciwnym pasie ;) ) Więcej opcji sterowania względem GTA 3(jest lepiej). Vice City chodzi nadspodziewanie dobrze(maksymalne ustawienia). Widać optymalizację pod 4.1.2 (na xxlsj sgs2). Nie jest wyśmienicie, ale jest ok, z pewnością lepiej niż przy GTA 3. Na razie zasłużone 4/5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszcie się, że w ogóle macie. Mi Xperia S.... yy

"Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Xperia S."

Oczywiście na oficjalnej liście jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xManyx

Strasznie uwielbiam ta czesc Gta :) Na Lg L9 smiga bez scinek na procku 1.3 ghz . Jestem juz po misji gdzie Tommy dostaje ta wille na tej srodkowej wysepce takze jak ktos zainteresowany moge rzucic savem .

Ps: zgadzam sie ze jakosc tekstur nie powala ..:/

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś coś więcej wie na temat dostępności tej gry na HTC One S (s3) ? Nie mogę pobrać jej ze sklepu ponieważ moje urządzenie jest niezgodne:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

Najpierw te wpadki z pobieraniem dodatkowych plików, wczoraj wydanie poprawionej wersji 1.01 i wykreślenie większości urządzeń z listy wspieranych - innymi słowami mega wpadka.

Kiedy Rockstar Games ogłosiło, że powstanie również port GTA Vice City na Androida na 10-lecie, w liście wspieranych urządzeń zauważyłem m.in. HTC Sensation, HTC Evo 3D, więc pozostało odliczać czas do wydania gry z uśmiechem na twarzy.

Gdy okazało się, że wystąpił problem z pobieraniem plików, przeczytałem, że przeniesiono wydanie gry na następny tydzień, więc pozostało znów czekać, a tu proszę, wielkie rozczarowanie: "Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami."

Co najlepsze, wersja GTA ze środy tamtego tygodnia (mój HTC był jeszcze wspierany) uruchomiła się na wysokich detalach, draw distance maksymalne i tylko lekko ścinało. Po wejściu do auta telefon przestał reagować na jakiekolwiek klawisze i pomagało tylko wyjęcie baterii. Znany crash, bo nie tylko mi się to przytrafiło. Osoby na forum moddingu GTA również to mają. Pomogło wykasowanie urządzeń z listy wspieranych i zwrot pieniędzy dla tych osób, no cóż.

Podsumowując, port GTA 3 był udany. GTA III od Vice City wiele się nie różni, bo są napisane na tym samym silniku jak i pod Androida, jak i pod PC (GTA 3 Series - III, Vice City, San Andreas). Nie powinno się to przytrafić, tego crasha powinni szybko naprawić, bo jeśli wolą skreślić większość smartfonów, to kasa niestety będzie mniejsza. Nie będą mieli takiego zysku co w przypadku GTA 3. Zadali cios w plecy nie tylko sobie, ale także innym fanom (w tym mnie), którzy oczekiwali na to wydanie.

@zloty,

Wyłączony frame limiter spowalnia pojazdy (możesz to zauważyć rozpędzając pojazd i puszczając klawisze, zauważysz szybkie zwolnienie auta), gra powinna chodzić płynniej, podnosi klatki do +30. Być może urządzenie nie daje większych możliwości, dlatego nie wyczuwasz różnicy. Włączenie tej opcji spowoduje ograniczenie liczby klatek do 30.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział jak się skacze, bo spotkałem się z takimi pytaniami, to należy nacisnąć dwukrotnie klawisz sprintu.

@michal05,

Na pewno będą wspierane, kwestia czasu. W przypadku GTA 3 dodali kilka urządzeń przy update do v1.1 i v1.2.

@xManyx,

Vercetti's Estate przejęte po zabiciu Diaza na Starfish Island hehe :P

Edytowane przez Gudio
    ktoś tu nie umie wycinać postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar

Samsung Galaxy Ace 2 nie jest oficjalnie wspierany. /ciach/ Wczoraj zakupiłem w Google Play i również nie mam żadnych problemów. IMO działa lepiej niż GTA III..

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sg666

Na mojego P5100 tez bylo niedostepne, wiec wyedytowalem build.prop i gre kupilem - dziala bardzo dobrze, ale faktycznie jest kilka dziwnych rzeczy (jak chociazby te samochody pojawiajace sie troche z nikad, momentami slabe tekstury). Mimo wszystko dziala plynnie, a klimat ma za******y. Nie zarejestrowalem tez zadnych bledow z radiem, wszystko dziala pieknie, bez szumow. Udalo mi sie nawet podlaczyc pada od ps3, jedyny minus to brak mozliwosci obracania kamery, ale poza tym rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MuzGTG

@sg666

Skoro grasz na padzie to obracanie kamery masz na prawej gałce analogowej :) U mnie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sg666

|Regulamin forum, pkt 4.6|

Kurcze, to ja nie wiem co jest... DS3, ktos juz pisal, ze ma obracanie na prawej galce, a u mnie dziala tak samo jak krzyzak i lewa galka, czyli poruszam nia postac... Ktos ma moze jakis pomysl w czym moze tkwic problem ?

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem zadowolony z tego, że rockstar się uwinął i szybko wrzucił gierkę do Google Play, czego niestety nie można powiedzieć o Farming Simulator, minęło już 3-4 miesiące od zapowiadanej premiery a tutaj cisza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi