Skocz do zawartości
Joe Black

GTA Vice City 10th Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1.03 więc chyba najnowszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram W GTA na Gamepadzie Samsunga (Bezprzewodowy kontroler do gier EI-GP20 | SAMSUNG Polska) i wiążą się z tym problemy: w trakcie misji rozwożenia pizzy nie można jej dostarczyć, nie można rozpocząć misji taksówkarza/kierowcy karetki itp., sterowanie helikopterem jest utrudnione (nie można się obracać). Wiąże się to pewnie z brakiem przycisków L2 i R2. Czy da się jakoś zmienić konfigurację przycisków dla pada? W opcjach tylko można konfigurować sterowanie dotykiem przez ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozak pozycja na większych wyświetlaczach - czekam na czas kiedy wszystkie platformy otrzymają jednakową grafę i wydajność :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś spotkał się wg z bugiem iż jadąc pojazdem nagle analog skręca w prawo? Palec mam na ekranie i co jakiś czas mam taką mocno wkur** przypadłość. Jedziesz prosto skręt w lewo potem w prawo znów w lewo i na prostej nagle myk i analog przestawia się jak bym skręcił w prawo... odinstalowałem przez to grę wczoraj mimo że klimat i muzyka miodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam takie pytanko chciałbym zainstalować spolszczenie do gta vc chciałbym napisy polskie

posiadam wersje gta vc 1.0.3 nie wiem jaka tam będzie wersja spolszczenia

Wytłumaczylibyście mi jak to zrobić i z kąd ewentualnie pobrać

Dziekuję za odpowiedzi :)i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Ma ktoś dobry plik fonts.txd ze spolszczenia? U mnie zamiast znaków zapytania wyświetlają się apostrofy... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem ponieważ nie moge jednej misji przejśc czy mogłby zapodac save po misji "The Shootist"

Pliss na priwku lub tutaj pliss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MyPhone Cube - gra działa płynnie na maks. ustawieniach. Nie wiecie może co poradzić na te tekstury słabej jakości ? Może jakiś mod (nie chce linka, bo to łamie regulamin, ale czy takie coś w ogóle istnieje) ?

Manuskrypt wykonany przez skrybę MyPhone Cube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
csm

Jest jakiś sposób, żeby to działało na Androidzie 5.0.1? Wszystkie GTA działają, tylko Vice nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam pada bigben gamephone controller pro. Chciałbym przestawić sterowanie na dobre bo fabryczne w grze jest dziwne.Dzieki za pomoc,

---------- Post dołączono o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Pomóżcie plis bo kupiłem grę i chce w nią pograć na tym padzie.Dam piwo.

Edytowane przez raptowny13
Polska mowa być trudna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi