Skocz do zawartości
Joe Black

GTA Vice City 10th Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

ThaweK

Już chciałem zacząć płakać, że na mojej nowiutkiej SXS'ce nie chodzi, ale widzę to nie tylko mój problem, więc nawet trochę mi ulżyło. Mam nadzieję, że to jak najszybciej naprawią, bo jestem skłonny zapłacić (co na Androidzie wcale takie powszechne nie jest :PP )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na neo v troszke przycina. Pisało na google play że nie zgodne, ale się odpaliło normalnie. Po kilku minutach już normalnie chula aż miło xD. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawne, że tak fajnie działa na Desire HD na Androidzie 4.2. Gdybym mu wgrał CM 7.x to by dopiero kopa dostał. Ja jestem bardzo usatysfakcjonowany, nie doświadczyłem jak na razie żadnych błędów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tazz

Czy można wyciąć dźwięk czy coś żeby gra zajmowala pozniej 1gb? Mam SGA 2 i nie mam roota a chciałbym zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można, wystarczy zamienic wszystkie pliki dźwiękowe pustymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tazz

Z gta3 tak sie dalo wiec tu też powinno. No cóż najwyzej sobie nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dulk9

Bullshit. Mam SGS3 i max ustawienia. Jakoś gdy gram i przybliżę Tommyego jak najbardziej to widzę wyraźnie palmy na jego koszuli, a w cutscenkach są kwadraty. Inne stroje nawet podczas gry wyglądają mega beznadziejnie. Jak nie wierzysz to Ci screeny prześle porównawcze z gry, z cutscenki i z trailera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sg666

Gra dziala spoko, ale kilka rzeczy wciaz do poprawki jak juz wczesniej wspomiane samochody, ktore pojawiaja sie troche znikad, co utrudnia szybka jazde. Do tego troche irytuje zachowanie samochodow nawet przy malych predkosciach i malym musnieciu potrafia wywijac baczki, ale to juz akurat nie wina portu... Przynam jednak, ze jak musialem ganiac za kolesiem, ktory uciekal mi skuterem to sie niezle nawkurzalem a wiem, ze dalej takich akcji bedzie wiecej. Dodatkowo czasami zdarzaja sie widoczne doczytywania modeli wozow i tekstur co nie wyglada za ladnie, podobnie nie za fajnie wygladaja doczytujace sie plotki i barierki. Tylko ja tak mam na P5100 czy to normalka ? Z innych bledow: zdarzylo mi sie tylko raz i doslownie na kilka sekund, ale zniknela mi postac + slonce na chwile zwariowalo, ale wystarczylo sie troche ruszyc i wszystko wrocilo do normy, ot mniejszy bug. Bardziej denerwuje przenikajaca sciany kamera, bo nie wyglada to za estetycznie.. Eh w du*ie mi sie chyba poprzewracalo, ze tak marudze - giera wysmienita i to na urzadzeniu mobilnym :) To tylko takie moje spostrzezenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, że to występuje tylko na Galaxy S3 i na tabletach Samsunga. Spróbuj zamienić nazwy plikom gta3hi.etc.dat,tmb i toc na gta3hi.etc.dat,tmb i toc. Najpierw wypakuj gdzieś na pulpit plik obb (zmień mu rozszerzenie na .zip) i wypakuj folder texdb. Wklej go do Andorid/data/com.rockstargames.gtavc/files.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi