Skocz do zawartości
chrapek12

Kiano Blade Core II (GoClever T76) instalacja CWM v6.0.1.5

Rekomendowane odpowiedzi

Plik:

http://www1.zippyshare.com/v/80449121/file.html

Sposób działa na tabletach:

-KIANO Blade Core II ver. 512MB

-KIANO Blade Core II ver. 1024MB

-GoClever T76

Witam dzisiaj chciałbym wam pokazać jak uruchomić recovery CWM v6.0.1.5

Jest to recovery które nie instaluje się w systemie ale jest uruchamiane z pamięci wewnętrznej.

1.Kopiujemy dany plik na naszą pamięć wewnętrzną czyli /sdcard.

2.Następnie wyłączamy tablet.

3.Przytrzymujemy przycisk VOL- i POWER.

post-131968-14255714059913_thumb.jpg

4.Gdy pojawi się logo puszczamy oba przyciski i klikamy kilkukrotnie przycisk VOL-.

5.Gdy pojawi nam się stockowe recovery naciskamy przycisk VOL- aż do podświetlenia się funkcji apply update from /nand zatwierdzamy VOL+

post-131968-14255714064307_thumb.jpg

6.Teraz szukamy pliku który skopiowaliśmy i klikamy VOL+

post-131968-14255714069086_thumb.jpg

7.Czekamy chwilę i mamy CWM.

post-131968-14255714073313_thumb.jpg

Pamiętajmy że to recovery się nie zainstalowało lecz będziemy musieli uruchamiać tak za każdym razem.

Podziękowania dla Pinicho z XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taką prośbę jak ktoś by mógł zrobić backup'a oryginalnego systemu KIANO Blade Core II najlepiej wersji 1024MB RAM. Bo chcę się zabrać za CyanogenMod ale potrzebuję tego backup'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już sprawdziłem wszystko działa backup zrobiłem ale mojego systemu czyli z moimi aplikacjami nie wiem czy taki by cię zainteresował , chyba że przywrócę ustawienia fabryczne i zrobię wtedy backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    już sprawdziłem wszystko działa backup zrobiłem ale mojego systemu czyli z moimi aplikacjami nie wiem czy taki by cię zainteresował , chyba że przywrócę ustawienia fabryczne i zrobię wtedy backup

Backup taki jaki zrobiłeś w zupełności mi wystarczy jak mógł byś go wrzucić na jakiś serwer to byłbym wdzięczny :)

Polecam BitShare lub TurboBit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szkoti

Witam mam pytanie co zrobic zeby pobierac pliki do aplikacji na karte pamieci a nie na pamiec wewnetrzna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam pytanie co zrobic zeby pobierac pliki do aplikacji na karte pamieci a nie na pamiec wewnetrzna?

Nie wiem do końca o co ci chodzi ale chyba o to żeby zapisywać dane gier i aplikacji na karcie sd a nie na pamieci wewnętrznej /nand.

Powiem ci tak załóż po pierwsze nowy temat bo ten jest o recovery. A wtedy ci odpowiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładuje plik backup na turbobit

---------- Post dołączono o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

szkoti tutaj masz temat przenoszenia gier na SD mi dział

http://forum.android.com.pl/f499/przenoszenie-plika-w-gier-z-sd-card-na-extern-sd-160569/index12.html#post1919545

---------- Post dołączono o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

http://forum.android.com.pl/f499/przenoszenie-plika-w-gier-z-sd-card-na-extern-sd-160569/index12.html#post1919545

---------- Post dołączono o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

backup.rar - pobierz teraz za darmo , Turbobit - Serwery do uploadu - Zarabianie na wgrywaniu plików - serwer do uploadu - Turbobit Premium - Turbo access

link do backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k

ładuje plik backup na turbobit

---------- Post dołączono o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

szkoti tutaj masz temat przenoszenia gier na SD mi dział

---------- Post dołączono o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

---------- Post dołączono o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

backup.rar - pobierz teraz za darmo , Turbobit - Serwery do uploadu - Zarabianie na wgrywaniu plików - serwer do uploadu - Turbobit Premium - Turbo access

link do backup

Witam niestety backup mi nie działa jak byś mógł zrobić wipe a nastepnie backup czystego systemu. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaraz będzie link

---------- Post dołączono o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

czysta kopia systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi