Skocz do zawartości
Charnooh

Real Boxing już w GP [Tegra]

Rekomendowane odpowiedzi

W google play promocja na 2.99, szkoda ,że dostępność dalej słaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dead Triger miał pewne efekcty tylko "tegra devices only" do pewnego czasu a mimo to mozna było poprzez edycję pliku konfiguracji włączyć efekty dostępne na Tegrze. Czy jest mozliwosc włączenia efektów które podziwiaja uzytkownicy Nexusów i innych smartphoneow z Tegrą na członkach przeciwnej barykady non-tegra ktorzy nie posiadaja w bebechach takich organow od Nvidii?

Z tego co mi wiadomo wyłącznie na shielda jest "per pixel specular". Wszystko pozostale zależy od sprzętu np nexus 4 będzie miał chyba włączone więcej niż siódemka pomimo że tegry nie posiada. Myślę że efekty zostały dostosowane raczej zaleznie od wydajności, chyba nic więcej się z tym nie zrobi, no chyba że jeszcze ktoś cos w tym temacie wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Was działa multiplayer? Bo u mnie tragicznie mimo 100Mb/s łącza w dwie strony. Albo nikogo nie ma na serwerze, albo są jakieś dziwne ścinki i np. ktoś potrafi wygrać klincz w pół sekundy.

Sama gra jest naprawdę OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jest rewelacyjna :D

Grafika też wymiata :D Jeszcze musze potestować tryb multi.

Mój Gameplay:

Edytowane przez mirmar18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ostatnio chciałem sobie zagrać znowu w Real Boxing i zobaczyłem, że dodali mulitplayer - świetnie. Multiplayer działa w porządku, zdarza się czasem reconecting, ale nie co walkę więc bez tragedii. Klinczowanie to jakieś istne dziadostwo, 2 razy trafiłem na tą samą osobę, która wygrywała klinczing za każdym razem i to bez najmniejszych problemów. Ustawiony mam perk na klinczing, ale nic to z nim nie pomagało. Trafiłem też na osobę, która podnosiła się z KO za każdym razem, w sumie to chyba z 6 razy wstał (na szczęście wygrałem bez problemu na punkty). Nie wiem jak działa perk na łatwiejsze podnoszenie się, może za bardzo ułatwia. No ale w sumie na 6 walk wygrałem 5, raz przegrałem przez ten nieszczęsny klinczing. I wszystko byłoby super, ale nie zapisuje mi się progres wygranych. Uzbierałem ok. 150 punktów, wychodzę z gry, wchodzę znowu i 0 punktów :/ Totalnie odechciało mi się multiplayera przez to. Dodam, że oczywiście mam wersję kupioną z Google Play, żeby nie było.

Tak ogólnie to gra strasznie podobała mi się w momencie kupna, teraz zdania nie zmienię, najlepsza bijatyka w markecie. Bez problemu bije Infinity Blade, które na iPodzie mi zupełnie nie podeszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@grzybiarz91, a jak można ustawić sobie - jak to nazwałeś "perki" na np. klinczowanie? Gdzie to można zrobić?

OK, już wiem. Znalazłem ;)

Edytowane przez Fotograf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa aktualizacja!!

W aktualizacji:

- Nowe stroje ulepszające umiejętności

- Udoskonalony tryb multiplayer

- Świąteczne akcenty ( muzyka w menu,padający śnieg itp. )

Teraz gra się jeszcze przyjemniej, sami zobaczcie na moim Gameplayu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Bardzo fajna gra - na SGS 3 działa i wygląda świetnie.

Samsung Galaxy S III & Tapatalk 4 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lolus

Czesc. Mam ta gre, bardzo fajna, zrobilem prawie wszystkie osiagniecia, ale mam problem z tym all belts no knockdown...zdobylem te 3pasy brown, silver i gold i ani razu nie padlem, a mi nie zalicza tego? Ma ktos podobny problem? Jak to zaliczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi