Skocz do zawartości
termobulbulator

[cwm] [ST26i] [ROOT][CWM][TWRP] Xperia J RÓWNIEŻ DLA 11.2.A.0.21

Rekomendowane odpowiedzi

ROS!U

Po zamianie pliku,ext_card jest montowana jako pamięć zewnętrzna a pamięć wewnętrzna jako karta pamięci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, niepotrzebnie zadalem pytanie bo w tamtym temacie sa screeny

---------- Post dołączono o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

niestety podmiana tego pliku też skutkuje błędami j.w

może wersja softu ma znacznie albo wielkość karty sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

termobulbulator mimo ze jak napisales jest to wersja alfa CWM dzieki za udostepnienie - backup jak i recovery dziala - dla niektorych moze to niewazne ale dla mnie backup przy kilkudziesieciu zainstalowanyxh aplikacjach i mozliwosci ze musial bym to wgrywac ponownie jest niezbedne. Jak beziesz mial cos nowego poza wersja alpha prosze o dalsze udostepnienie - widze ze siedzisz w temacie - wiec wiesz co robisz - a mimo ze jestem na forum Xperii i potrawie grzebac po XDA jednak ktos kto to wprowadza w zycie realnie jest bardzo cenny. Co prawda zielony ludzik przy backupie troche skacze ale w razie czego mam orginal softu a na pewno backup zadziala poprawnie bo widze jak robi kopie. Bede wdziecdzny i to chyba tylko nie ja jezeli bedzesz rozwijal swoja wspolprace z tym tematem . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ROS!U

kris555777 hmm..brzmi to nie ciekawie....nie wiem co jest nie tak.U mnie podziałało bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

kris555777 karta 16 GB class 10 podmiana pliczku i nie ma zadnych bledow. Aha koncowka softu 28 moze akurat to jest wazne bo ma z Orange i koncowke 18 stad problemy. Mi 10 minut temu przy pomocy CWM zrobilem backup i zaden blad nie wyskoczyl mimo ze wersja alpha. Tak wiec Moze jednak soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

soft mam 3.28 CE1 a karte sd 32gb i nijak nie moge sie uporac ze zmiana montowania/zamiany pam wew i karty sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

kris555777 mze karta za duza choc obsługuje do 32 gb i problemy z predkoscia karty jak na Tablecie Modecom - ludzie ze im 32 GB U-1 nie dziala bo karta za szybka i sprzet nie obsluguje. Jaka masz predkosc karty ? Ja mam 16 gb class 10 Good Ram jak pisalem i wszystko dziala co sprawdzilem przed 10 minutami robiac ten backup - na 100 % przenioslo pliki na karte. Moze w karcie lezy problem po drugie jakim programem podmieniasz pliki ? To tez mimo wszystko wazne - rano sie wysiedzialem z gosciem i mu nie dzialalo - zmienil soft do podmiany i poszlo po reboocie od strzału. Chlopak zadowolony i ja tez ze pomoglem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprobowalem jeszcze raz i dziala,musialem pomylic plik i zamienialem caly czas wczesniejszy co mialem z xda ktory nie dziala,teraz napewno podmienilem plik od kolegi kyniu56 no i mam zamienione karte sd z pamiecia,teraz musze tylko poprzenosic pliki gier do odpowiednich folderow i folder .android_secure gdzie byly dane przeniesionych apek z pam tel. do pam.wew,ten folder teraz musze przenies na karte sd ktora teraz jest czytana jako pam wew aby znow wszystkie apki mogly dzialac :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Czyli tzw. " czeski bład " i sprawa rozwiazana a my doszukiwalismy sie nie wiadomo jakich problemów. Grunt ze działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ROS!U

A jednak....super że działa a może tak osobny wątek o zamianie pamięci w naszych jotkach?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi