Skocz do zawartości
termobulbulator

[cwm] [ST26i] [ROOT][CWM][TWRP] Xperia J RÓWNIEŻ DLA 11.2.A.0.21

Rekomendowane odpowiedzi

moze jutro bo teraz jestem zajety przywracaniem gier bo popelnilem blad przenoszac .android_secure i mi wyczyscilo ten folder z zawartosci i zaistalowane gry nie beda dzialac,na dodatek odinstalowujac nie dzialajace zapomnialem ze zdazylem juz poprzenosic dane gier do odpowiednich lokacji i ze odinstalowujac gry usunie tez pliki:facepalm:dobrze ze ma backupy[nie wszystkie ] na kompie porobione,ale i tak czeka mnie mnostwo kopiowania>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    termobulbulator mimo ze jak napisales jest to wersja alfa CWM dzieki za udostepnienie - backup jak i recovery dziala - dla niektorych moze to niewazne ale dla mnie backup przy kilkudziesieciu zainstalowanyxh aplikacjach i mozliwosci ze musial bym to wgrywac ponownie jest niezbedne. Jak beziesz mial cos nowego poza wersja alpha prosze o dalsze udostepnienie - widze ze siedzisz w temacie - wiec wiesz co robisz - a mimo ze jestem na forum Xperii i potrawie grzebac po XDA jednak ktos kto to wprowadza w zycie realnie jest bardzo cenny. Co prawda zielony ludzik przy backupie troche skacze ale w razie czego mam orginal softu a na pewno backup zadziala poprawnie bo widze jak robi kopie. Bede wdziecdzny i to chyba tylko nie ja jezeli bedzesz rozwijal swoja wspolprace z tym tematem . Pozdrawiam.

Backup działa, instalacja z zip też, z tego co wiem to nie działa tylko montowanie USB jako nośnik danych. Udostępniłbym dużo więcej rzeczy, ale niestety mam telefon z silockiem i mam zablokowany bootloader i nie będę udostępniał nieprzetestowanych przeze mnie rzeczy. Jeśli się uda mi sprzedać ten telefon i kupić bez simlocka, to od razu udostępniam CWM w wersji nie mieszczącego się na partycji system, tylko na innej partycji - jest to o wiele lepsze, ponieważ CWM zostaje po zmianie romu. Jeśli byś chciał przywrócić system z backupu(bo system padnie), musisz zainstalować od nowa rom, później recorvery i dopiero przywrócić. Jeśli tylko uda mi się "wymiana" telefonu, to tak jak pisałem, wszystko będę udostępniał.

Tak btw. jest już CyanogenMod 10 na naszą xperię, poszukajcie na xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o,no prosze,ale pewnie posiadajacy sporo bugow jeszcze.

pytanko odblokowanie bl tylko oficjalna metoda mozliwe.

---------- Post dołączono o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

o,no prosze,ale pewnie posiadajacy sporo bugow jeszcze.

pytanko odblokowanie bl tylko oficjalna metoda mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ROS!U

Widzę że coś się rusza dla naszych J.:D Czy potrzeba mieć odblokowany bootloader żeby wgrać CM10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś by jakiś poradnik stworzył ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile trzeba czekać aż root ruszy? mam kilka minut po wybraniu pierwszej opcji abym podłaczył telefon z włączonym debugowaniem, włączam... i nic. sterowniki zainstalowane. flashtoolem wgralem niebrandowany soft .28 ale root nie przechodzi

post-104880-14255714511716_thumb.jpg

czy to wina systemU? windows 7 x64

teraz jest ***daemon started succesfully*** i wisi...

Edytowane przez raflooldz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze zaznacz w ustawienia/zabezpieczenia opcje nieznane zrodla.

moze nie wszystkie stery poinstalowane masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeszcze zaznacz w ustawienia/zabezpieczenia opcje nieznane zrodla.

moze nie wszystkie stery poinstalowane masz

pierwsza opcja dobry pomysł, spróbowałem ale nie idzie...

co do sterowników możliwe, mam w managerze urzadzenie 'android' z wykrzyknikiem w innych urzadzeniach

a sony xperia j w urzadzeniach przenosnych

jaki sterownik po za flashtoolem wgrac? z niego zaznaczylem flashmode i 'xt'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi