Skocz do zawartości
Skoczek135

Zamiana ikonek na te z iphone

Rekomendowane odpowiedzi

beztytuuaoy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Witam. Posiadam Milestone i znudzil mnie juz standardowy wyglad launchera pro plus ;D

Chcialbym ikonki wszystkie zamienic na te z iphone :)

Je posiadam lecz nie wiem jak zrobic by je pozamieniac:)

Czy bylby ktos tak mily i w tym by mi pomogl?

Mam autosign ale dalej nie wiem co z nim zrobic xD

Moj rom to: Eclair mod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Skoro masz już laucher pro plus to co za problem? Wszystko robisz z poziomu LPP

ikonki w docku przytrzymujesz aż pojawi się menu. później wybierasz bodajrze change icon -> custom icon

icony na pulpicie: wywalasz te skróty co masz teraz, przytrzymujesz w wolnym miejscu wybierasz skróty -> aplikacje wybierasz program który cię interesuje i pojawia się okienko gdzie możesz zmienic podpis pod ikoną i jak na nią tapniesz to zmienić samą ikonę.

nie wiem w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wiem lecz jak zmienic w menu :D

Chce tak na stale :) zeby bylo i w menu i na pulpicie :)

jak by ktos nie zrozumial to chodzi mi o to ze chce podmienic na stale dane ikonki na inne :) Opisy moga zostac bez zmian :>

Tylko ikonki chce zmienic

EDIT: Dobra ogarnalem sam :D Nie ma jakies szybszej metody bo tu robie 10 max na godzine xD

Edytowane przez Skoczek135

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szwed

Ewentualnie mógłbyś stworzyć themes z takimi ikonkami do wgrania przez recovery, a możesz podesłać mi te ikonki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to wiem lecz jak zmienic w menu :D

Chce tak na stale :) zeby bylo i w menu i na pulpicie :)

jak by ktos nie zrozumial to chodzi mi o to ze chce podmienic na stale dane ikonki na inne :) Opisy moga zostac bez zmian :>

Tylko ikonki chce zmienic

EDIT: Dobra ogarnalem sam :D Nie ma jakies szybszej metody bo tu robie 10 max na godzine xD

Podzielisz sie sposobem zamieniania tych ikon? Chetnie bym sobie tez podmienil. Dodatkowo nie obrazilbym sie za link do tych ikonek ;). Fajnie bybylo miec jednolite ikony w calym systemie.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra postaram sie napisac maly poradnik :)

Co bedzie nam potrzebne?

- Auto Sign Free File Hosting Made Simple - MediaFire

- ikonki iphone Suave HD Icons tu lub tu LauncherPro Forum • View topic - Suave HD Icons for Android

- WinRaR

- RootExplorer

1. Sciagamy Auto sign i go wypakujemy gdzies

2. Sciagamy ikonki

3. Wchodzimy w root explorer. Wchodzimy w system ---> app ----> i wybieramy jaka chcemy aplikacji ikonke podmienic. Przytrzymujemy na danej aplikacji dluzej i wybieramy zip this file.

4. Jak skonczy sie "zipowac" podlaczamy telefon do komputera i wchodzimy na karte tam gdzie sie z zipowala aplikacja (u mnie jest speedsoftware folder).

5. wchodzimy do tego folderu i rozpakowywujemy zip do tego samego folderu. To co nam zostanie rozpakowane otwieramy winrarem.

6. Usuwamy z poczatku META-INF z paczki, Nastepnie wchodzimy w res---> drawable i zazwyczaj ikonka ma nazwe np. ic_launcher_xxx.png.

7. Ikonke z iphona nazywamy tak samo i ta co byla usuwamy a ta iphonowata wrzucamy

8. nastepnie wychodzimy z tego zipa i go kopiujemy do folderu w ktorym jest AutoSign i tam do folderu update---> app

9. Zmieniamy nazwe tego zipa na Launcher.apk i wchodzimy w aplikacje Auto-Sing i wybieramy na liscie launcher.apk i wybieramy Auto-Sign.

10. Po komunikacie wchodzimy tam gdzie zostawilismy nasz apk i zmieniamy nazwe na ta co byla wczesniej.

11. Wrzucamy ten plik na karte i instalujemy przez astro lub inny menadzer:)

Wczesniej oczywiscie trzeba odinstalowac ta aplikacje. Zeby to zrobic to wchodzimy w root explorer i odinstalowywujemy ta aplikacje ktora chcemy zamienic. JEsli jest to systemowa to rowniez potem musimy wejsc w zarzadzanie aplikacji w ustawieniach i tam odinstalowac.

Mam nadzieje ze jest to do zrozumienia :) I jak zroibcie duzo ikonek to mozecie powrzucac na forum to napewno wiele osob chetnie by pozamienialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wooks

to nie musi byc aplikacja z folderu system/apps tylko każdy plik apk. Jeśli masz instalke na kompie to nie wyciągaj tego z roota tylko zrób to z tego pliku na kompie:) a mam pytanie do autora, może mógłby tu każdy wrzucić aplikacje w której zmieni ikone na tą z twoich linków. Zaoszczędziłoby to wielu osobom wiele godzin pracy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    git444

Jak już zrobisz wszystkie ikonki z ip to nagraj film bo jestem ciekawy jak to wyjdzie.

Edit: sorki nie widziałem zdjęć w pierwszym poscie. Fajnie to wygląda

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst
    Jak już zrobisz wszystkie ikonki z ip to nagraj film bo jestem ciekawy jak to wyjdzie.

Edit: sorki nie widziałem zdjęć w pierwszym poscie. Fajnie to wygląda

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk

Buheheh, uwazasz ze Skoczek135 ma ustawiony ruski jezyk?:D

To jest foto podgladowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wooks

@up jemu chodzi o ogólne foto poglądowe a nie jak to akurat wyglada u skoczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi