Skocz do zawartości
focus18

Znikajacy dostep do SDcard

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moj pierwszy post na tym forum ale nie jest to moj pierwszy telefon na symbianie. Zastanawia mnie jedna rzecz; otoz gdy podlacze MM do komputera przez USB przez pierwsze kilka sekund mam pelny dostep do karty SD - widze pelna jej zawartosc, ale po chwili gdy zaladuje sie Milestone Portal to wyglada na to ze on przejmuje kontrole nad karta SD i ja wtedy nie widze pelnej zawartosci karty. Dodam ze oczywisci w tel ustawiam polaczneie USB; jako dostep do karty pamieci. Czy to jest normalne - czy moge jakos wymusic aby pozostal w trybie dostepu do karty tylko. (zawsze moge podpiac do czytnika karte ale nie o to chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba chciałeś napisać na androidzie :) Cytat "ale nie jest to moj pierwszy telefon na symbianie".

Po drugie, milestone portal ? Czy chodzilo ci o Motorola Media Link ? Bo jeśli to drugie to wchodzisz w tym programie, w setting, wybierasz zakładke PROMPT i odznaczasz opcje "Always detect and connect my handset during startup"

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marti701 - wielkie dzieki za zainteersowanie i sprostowanie - oczywiscie chodzi o androida!!

milestone portal ? Czy chodzilo ci o Motorola Media Link ? Bo jeśli to drugie to wchodzisz w tym programie, w setting, wybierasz zakładke PROMPT i odznaczasz opcje "Always detect and connect my handset during startup"
    ..do konca sam nie wiem jaka jest nazwa ale pisze Moto Phone Portal - i wchodzi sie na to przez wstukanie IP z MM. Tam niestety nie ma opcji o ktorej piszesz.. teraz sciagam MM link.. zobaczymy czy to cos da... ;)

zainstalowalem MM Link - obok zegarka pojawila mi sie ikonka M - tam zastosowalem sie do twoich rad - teraz mam ciagly dostep do SD. Wielkie Dzieki!!

Edytowane przez focus18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi