Skocz do zawartości
Smiechol

[ROM] [4.1.2] [LSJ] Disaster ROM

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również Sklep Play działa bez problemu. Słownik również u mnie działa, tylko że trzeba dodać do niego swoje wyrazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie , pytanie troche głupie ale mysle że ktos pomoże , wipe data usuwa wszystko co było wczesniej na telefonie? czy jak bo nie rozumiem zbytnio. Pozdrawiam

PS; i czy jak bedzie problem ze simlokiem to mogę to potem cofnąc bez backupa?

Edytowane przez CycuChrop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam prozbe chcialbym zaintalowac ten rom tylko potrzebuje go w wersji odinowej poniewaz mam wadliwy chip a co najgorsze nie dziala mi przycisk volume up i nawet nie moge wejsc w recorvery. Soft instaluje zawsze za pomoca jiga. Jesli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie , pytanie troche głupie ale mysle że ktos pomoże , wipe data usuwa wszystko co było wczesniej na telefonie? czy jak bo nie rozumiem zbytnio. Pozdrawiam

PS; i czy jak bedzie problem ze simlokiem to mogę to potem cofnąc bez backupa?

Wipe data nie usuwa zawartości pamięci zewnętrznych, czyli nie wszystko.

Jeśli pojawi Ci się SIMLOCK to ponowne wgranie innego softu nic nie da. SIMLOCKA usunąć trzeba ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem nową wersję 4.1 z 11 grudnia. Zmiany:

-Naprawiono bug połączenia USB z wersji 4.0

-Naprawiano "zamarzanie" lockscreena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuje go i ogolnie mam wszystko w porządku , karty SD nie czyta ale po wipe data wszystko gra... miałem kilka restartów bądź lagów i musiałem hard reseta robić , ale ogolnie stabilny według mnie ładny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    perun

Jak na razie siedzę na wersji 5.0 i wszystko chula tak jak powinno no i nie miałem freza lockscreen-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba51

Room super ale po zainstalowaniu v5.5 bateria leci w oczach i tel podczas ladowania strasznie sie grzeje odrazu zapytam czy jest mozliwosc zrobienia troche przejzystosci temu roomowi typu duze widgety pogoda,terminarz, gmail itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi